Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kanatsız Kuşlar 12. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Nefise ve Muzaffer’e büyük şok!

Dizi Haberleri

24 Ağustos 2017 Perşembe 21:43:13

Son Güncelleme: 25/08/2017 01:30:12

Kanatsız Kuşlar 12. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Nefise ve Muzaffer’e büyük şok!

Atv’nin başarılı dizisi Kanatsız Kuşlar 11. bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölümde yine beklenmedik olaylar yaşandı. Nefise gerçekleri Muzaffer’e anlatacağı esnada yaşanan gelişme, Nefise’ye engel olur.

Kanatsız Kuşlar Nefise ve Muzaffer'e büyük şok!

Kanatsız Kuşlar 11. bölümü Atv’de izleyiciler ile buluştu. Tuba, Azime ve Nefise arasında gizli bir şeyler olduğunun farkındadır, ve her türlü riski alıp, Azime’yi köşeye sıkıştıracak bir yol bulur.

Ahmet ise Zeynep’i evlenmeye zorlayarak, baskı uygulamaktadır. Ahmet’in bu saldırgan tavrı Zeynep’in onun ile tüm bağlarını koparmasına neden olur. Emre ise Onur ile yakınlaşan ablasının karşısına dikilir ve bu duruma tepkisi sert olur. Muzaffer’in oğlu Mert’in eve getirilişi ise minik Aysun’un kendisini yalnız hissettirir.

Mert’in gelişi, Aysun’un annesi Nefise ile dramatik bir sınav vermesine neden olur. Nefise ise sıkıntı içerisindedir. Mert ile ilgili beklemediği zorluklar yaşadığı gibi kızı Aysun ile de problemleri halletmeye çalışmaktadır. Nefise ile Muzaffer’in baş başa kaldıkları ilk an da yaşayacakları sürpriz, onları büyük bir şoka uğratır.

Kanatsız Kuşlar 10.Bölümünde Neler Oldu?

Nefise, Emre ile ilgili duyduğu acı haberle şok yaşadığı sırada Suat’ın peşindeki adamları fark eder. Ancak artık çok geçtir. Yaşanan korkunç olaydan sonra Muzaffer, Nefise’nin bir an olsun yanından ayrılmaz. Tuba, Nefise’nin başına gelenleri fırsat bilerek Muzaffer’le yakınlaşma planları yapar. Öte yandan Emre’nin öldüğünü düşünen Aylin, hayatı pahasına Behzat’tan intikam almak için çalışır. Ancak Behzat’ın onun için hazırladığı hain planı öğrenince şok olacaktır. Diğer yandan Emre’yi bulmak isteyen Zeynep, Onur’un yardım teklifini kabul eder. Bunu öğrenen Ahmet, Onur’a bilenir ve sevdiği kızı kaptırmamak için büyük bir adım atar. Nefise, oğlunun başına gelenlerden sonra daha fazla dayanamaz ve Muzaffer’e tüm gerçeği anlatmaya karar verir.

Kanatsız Kuşlar 11. Bölüm Fragmanları

KANATSIZ KUŞLAR 12.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı