Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kanal D’nin Yeni Kickbox Yarışması “Yürek İster” Yeni Sezonda Ekranlarda Olacak!

Televizyon

30 Temmuz 2018 Pazartesi 17:30:01

Kanal D’nin Yeni Kickbox Yarışması “Yürek İster” Yeni Sezonda Ekranlarda Olacak!

Kanal D yeni sezona yepyeni program ve diziler hazırlamaya devam ediyor! Epeydir hazırlıkları süren yeni programlarını bir bir açıklamaya başlayan Kanal D, Demirören Grubu’na satılmasının ardından yeni sezonda büyük bir revizyona giden Kanal yönetimi, yeni dizi ve programlar için çalışmalarını sürdürüyor! Kanal D ekranlarında yeni sezonda başlayacak kickbox yarışması büyük merak uyandırdı! 

Kanal D ekranlarında yepyeni bir program başlayacak! Kanal D, Demirören Grup bünyesine katıldıktan sonra yeni sezon için hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Yeni sezonda birbirinden eğlenceli, kaliteli yapımlarla Kanal D’yi tekrar eski günlerine getirip 1 numara yapmak isteyen kanal yönetimi yeni sezonun en bomba programlarından biri için anlaşma yaptı!

Kanal D ekranlarında yeni sezonda bir Kickbox yarışma programı izleyeceğiz! Bu yarışma programının adı da şimdiden belli oldu: “Yürek İster”. Büyük ödülün tam tamına 1 Milyon TL olacağı Yürek İster, yeni sezonda Kanal D’de olacak. Yeni Kickbox yarışmasına hangi ünlü/ünsüz isimlerin katılacağı ise henüz bilinmiyor. Kanal D yeni programı Yürek İster ile eski günlerine dönmenin peşinde!

KANAL D EKRANLARININ YENİ YARIŞMASI YÜREK İSTER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kanal D’nin yeni sezonla birlikte yayın hayatına başlayacak programlarından Yürek İster yarışmasına kimlerin katılacağı ve yarışmanın hangi tarihte başlayacağıyla ilgili henüz net bir haber yok. Hatta yarışma programıyla Kanal D’nin arasında yapılan anlaşmayı da ilk kez Sinehaber farkıyla buradan siz öğreniyorsunuz. Tarih bilgisi geldiğinde güncelleme yapılacaktır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı