Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Işığım Yeni bir oyuncuyla Anlaştı!

Dizi Haberleri

12 Ağustos 2018 Pazar 21:27:36

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Işığım Yeni bir oyuncuyla Anlaştı!

Kanal D ekranlarında yeni sezona damga vurması beklenen Hayat Işığım dizisine sürpriz bir isim dahil oldu! Yeni sezonda Eylül ayında yayın hayatına başlayacak Hayat Işığım dizisi iddialı kadrosu ve nefes kesen senaryosuyla yeni sezonda reyting rekorları kırmayı başarabilecek mi? Diziye en son kim dahil oldu? Sizler için araştırdık…

Yeni sezonda Kanal D’nin yepyeni dizisi olacak Hayat Işığım’a bir oyuncu daha dahil oldu! Gelecek sezon Kanal D ekranlarında başarılı bir sezon geçirmek isteyen Hayat Işığım’ın oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı, Cem Uçan, Serhat Tutumluer ve Esra Bilgiç gibi önemli isimler yer alıyordu! Diziye son olarak deneyimli oyuncu Serpil Gül dahil oldu!

MF Yapım yapımcılığında hazırlanan, yönetmenlik koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Hayat Işığım dizisine son olarak katılan isim Serpil Gül oldu. Ünlü sinema oyuncusu, yeni sezonla birlikte Hayat Işığım dizisiyle izleyici karşısına çıkacak. Hayat Işığım, senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeyi başarıyor.

HAYAT IŞIĞIM NE ZAMAN BAŞLAYACAK, SENARYOSU…

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hayat Işığım Eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak! Diziye yeni katılan Serpil Gül, Hazal Subaşı’nın (Elif) annesini oynayacak. Dizinin 1. sezon 1. bölümünün Eylül ayında Kanal D ekranlarında yayınlanarak yayın hayatına başlayacağı açıklandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı