Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalp Atışı 9. Bölüm Fragmanı Ali ve Eylül’e bir şey olacak mı?

Dizi Haberleri

18 Ağustos 2017 Cuma 23:48:34

Son Güncelleme: 22/08/2017 21:20:12

Kalp Atışı 9. Bölüm Fragmanı Ali ve Eylül’e bir şey olacak mı?

Show Tv’nin sevilen dizisi Kalp Atışı’nın 8. bölümünde Eylül, Ali Asaf’ın hazırladığı doğum günü sürprizi nedeni ile Eylül hala kendisini rüyada gibi hisseder. Ali Asaf’ın sürprizleri bitmez ama Mehmet’in geçmişinden gelen karanlık bu sefer Eylül’ün üstündedir. Tüm bu gelişmelerin ardından, Kalp Atışı 9. Bölüm Fragmanı da yeni bölümün iple çekilmesine neden oldu.

kalp-atisi-9

Doğum gününde unutamayacağı bir sürpriz ile karşılaşıp çocukluğuna dönen Eylül, bir rüyanın içindeymiş gibi hisseder. Bu yaşananların üstüne hastane’de yaşanan bir olay, tüm herkesin kendini ve ilişkilerini gözden geçirmesine neden olacaktır.

Diğer yandan Eylül’den hoşlanan Doktor Oğuz, beklenmedik bir itiraf de bulunur ve Eylül’ü sevenler kulübünde yer aldığını ve kendisi için mücadele edeceğini belirtir.

Sinan ise, başına bela olacağını bildiği Eylül’ü hastaneden göndermenin yeni yollarını ararken, atacağı adım herkesi şok edecektir.

Sağlığına kavuşmaya başlayan Mehmet’in geçmişinde ki karanlık, tekrar üzerine çöker. Yalnız bu sefer karanlığı hisseden ve zarar gören Doktor Eylül Erdem olacaktır.

Tüm bu gerginliğin dışında, Eylül’e sırılsıklam aşık olan Ali Asaf, Eylül için bir sürpriz daha hazırlar.

Kalp Atışı Son Bölümünde Neler Oldu?

Mehmet’in geçirdiği büyük motosiklet kazası Eylül’ü çok üzer. Ali Asaf kazanın ardından gerekli tüm müdahaleyi yaparken, tedaviye Sinan’ın karışması olayları çığırından çıkarır. Bahar’ın geçirdiği kötü olay sonrası gösterdiği büyük değişim hem hastane hem de Ali Asaf tarafından olumlu karşılanır. Süleyman ve Sinan’ın, Ziyanur ile gerginliği de oldukça tehlikeli restleşmelere varmıştır. Eylül, hastanede karşılaşmalarının ardından, geçmişine gömdüğü babasının, tekrar hayatına girmek istemesinden oldukça rahatsız olur. Ali Asaf’ın sporcu bir hastası için, hastanede ilk kez gerçekleştireceği uyanık beyin ameliyatı, herkeste büyük ilgi uyandırır. Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece ise, Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsattır. İkisi arasında ki yakınlaşma Oğuz’un canını sıkarken, Ali Asaf ve Eylül bir ilki yaşarlar.

Kalp Atışı 9.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı