Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalp Atışı 8.Bölüm Fragmanı Alp Ölecek mi?

Dizi Haberleri

11 Ağustos 2017 Cuma 23:27:29

Son Güncelleme: 14/08/2017 23:40:22

Kalp Atışı 8.Bölüm Fragmanı Alp Ölecek mi?

Kalp Atışı 7.Bölümünde, geçirdiği trafik kazası sonrasında kanlar içinde kalan Mehmet’i o halde gören Eylül, büyük şok yaşar. Son bölümün ardından gelecek hafta ekranlara gelecek Kalp Atışı 8.Bölüm Fragmanı da ilgi uyandırdı.

Kalp Atışı 8.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Show Tv Canlı Yayınında!

Mehmet’in yaşadığı trafik kazası sonrasında, Mehmet ile ilgili büyük korku yaşayan doktor Eylül, Mehmet ile ilgili geçmişte gizli kalmış gerçekleri öğrenmeye başlar.

Öte yandan Süleyman ve Sinan, doktor Eylül’ü hastaneden uzaklaştırmaya çalışmakta kararlıdır ve bu konuda Ziyanur’u sıkıştırmaya devam ederler.

Şantajla karşı karşıya kalan Ziyanur, Eylül’ün hastaneden gönderilmesi emrini verse de daha sonra vicdanı bunu kabul etmez ve Eylül ile ilgili hazırlanan dosyaları yırtıp atar.

Eylül’ün babasına olan tepkisi devam ederken, en iyi arkadaşı Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz birazda olsa yüzünü güldürür.

Kalp Atışı Son Bölüm izle

Kalp Atışı 8.Bölüm Fragmanı izle

Kalp Atışı’nda geçtiğimiz hafta neler yaşandı?

Eylül Ali Asaf’ın sürpriz teklifi sırasında gelen beklenmedik telefonla sarsılır. Kendisini arayan Serdar’a ulaştığında ise her şey daha karmaşık bir hal almıştır. Eylül telefonun gizemini çözmeye çalışırken, geçmişiyle ilgili büyük sırrını da Oğuz ile paylaşır. Eylül’ün gitmesinin ardından, kafenin yakınında yaşanan büyük trafik kazasına ilk müdahaleyi Ali Asaf yapar. Mutlu bir ailenin bir anda içine düştüğü durum, bir anne için çok zor bir karar vermeyi gerektirecektir. Süleyman ve Sinan’ın, Eylül’ün yarattığı tehlike nedeniyle kendisinden kurtulmak istemeleri, artık Ziyanur ile açıkça restleşmelerine sebep olur. Mehmet’in doğru insan olma yolunda değişme çabaları Eylül’ü sevindirirken, Ali Asaf’ı da tedirgin eder. Ali Asaf, Eylül ile konuşup, büyükannesinin ölümündeki soruların yanıtlarını bulmasına yardım etmek isterken, çok büyük bir kaza yaşanır. Eylül yine çok sevdiği birisini kaybetmekle karşı karşıyadır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı