Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalp Atışı 7.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Mehmet Ölecek mi?

Dizi Haberleri

5 Ağustos 2017 Cumartesi 01:26:57

Son Güncelleme: 08/08/2017 12:49:25

Kalp Atışı 7.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Mehmet Ölecek mi?

Kalp Atışı 6.Bölümü Show Tv’de yayınlandı. Doktor Eylül Erdem, babaannesinin raporlarının değiştirildiğini öğrendi. Gerçeğe adım adım yaklaşırken yaşanan trafik kazası ise Eylül’ü bir kez daha sevdiğini birini kaybetmek ile yüz yüze bırakır. Tüm bunların ardından ise Mehmet’e ne olacağının cevaplarının yer aldığı Kalp Atışı 7.Bölüm Fragmanı da sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Kalp Atışı 7.Bölüm Fragmanı Mehmet Ölüyor mu?

Kalp Atışı’nın yayınlanan son bölümü mutluluk, üzüntü, korku ve ümit gibi duyguların her birini bir arada yaşatırken, bir ailenin dramı ise izleyenleri üzdü.

Eylül, Ali Asaf’dan evlenme teklifi aldığı sırada gelen telefon ile büyük bir şaşkınlık yaşar. Telefonda ki ses ona babaannesinin kayıtlarının değiştirildiğini söyler. Eylül gerçekleri öğrenmek için gittiğinde ise artık çok geçtir, çünkü ona gerçekleri söyleyebilecek tek kişi olan Serdar, onu korkutması için gönderilen polis tarafından öldürülür.

Bu yaşananlar Eylül’ün Serdar’ın öldürüldüğünü düşünmesi için yeterlidir ve bu işin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur.

Diğer yandan bir trafik kazası ile alt üst olan bir aile hayatı izleyenleri yasa boğar. Kazada kocasını kaybeden bir eş, beyin ölümü gerçekleşen oğlunun organlarının kızına nakil edilmesi teklifi ile sarsılır. Bir anne için oğlunun öldüğünü kabul etmek bir yana, bir çocuğundan alıp diğer çocuğuna organ nakledileceği gerçeği onu uçuruma sürükler. Neyse ki Doktor Eylül, bu işinde üstesinden gelir.

Süleyman ve Sinan ise Eylül’ün enselerinde olduğunun farkındadır ve kendilerini kurtarmak için Ziyanur’a şantaj yapma cürretinde bulunurlar. Ziyanur’un ilerleyen bölümlerde bu şantaja nasıl karşılık vereceği ise merak edilen bir başka konu olmuştur.

Kalp Atışı Son Bölüm izle

Son sahnede ise Mehmet motoru ile bir arabaya çarpar, ve o esnada Eylül’de arabası ile Mehmet’i takip etmektedir. Gözleri önünde olan bu kaza Eylül’ün kanını dondurur. Peki Mehmet’e ne olacak? Bu sorunun cevabı da Kalp Atışı 7.Bölüm Fragmanı izle ile aydınlanacak.

Kalp Atışı 7.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı