Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalp Atışı 11. Bölüm Fragmanı Eylül’ün kardeşi kim?

Dizi Haberleri

8 Eylül 2017 Cuma 23:22:00

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:31:30

Kalp Atışı 11. Bölüm Fragmanı Eylül’ün kardeşi kim?

Kalp Atışı dram dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. Kalp Atışı’nın 10. bölümünde psikolojik sanrıları olan, kendi kendine sesler duyan Hakan isimli bir hasta, hastaneyi kan gölüne çevirip, hastane personeli ve polisleri öldürdü.

Kalp Atışı 11. Bölüm Fragmanı Bahar'ın ölümü

Kalp Atışı 10. bölümünde Hakan bir polis memuru, hastane müdürü Melda’yı ve dizinin önemli karakterlerinden Bahar’ı öldürdü. Bahar’ın beklenmedik ölümü tüm hastaneyi yasa boğdu.

Neredeyse bütün bölüm boyunca çatı katında yaralı polis memuru ile kilitli kalan Eylül Erdem, polisi kurtarmak için elinden geleni yapsa da başarılı olamadı, ve dizi de senaryo gereği bir polis memuru şehit düştü.

Çocukları kurtarmaya çalışırken vurulan Bahar, hastane kilit altında olduğu için kalp ve damar cerrahına ulaşılamadığı için yeterli müdahele de bulunulamaması nedeni ile hayatını kaybetti. Hastane müdürü de katil ile karşılaştığında onun kim olduğundan habersiz, ters konuşunca, Hakan tarafından vurularak hayatını kaybetti.

Bahar’ın babası, kızının ölümü sonrasında intikamla dolarken, bu işe kimler sebep olduysa hepsinden kızının intikamını almadan ölmeyeceği sözünü vermesi ise, Eylül’ün Hakan’ı muayene etmemesi nedeni ile bu sorunların yaşanmasından ötürü, Eylül ile uğraşacağı sinyallerini vermiş oldu.

KALP ATIŞI 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE -YAYINLANDI-

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı