Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalp Atışı 10. Bölüm Fragmanı Bayramda Var mı? Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

26 Ağustos 2017 Cumartesi 17:21:37

Son Güncelleme: 02/09/2017 10:15:12

Kalp Atışı 10. Bölüm Fragmanı Bayramda Var mı? Yayınlandı mı?

Kalp Atışı 9. Bölümü olan son bölümünde hastanede can pazarı yaşanırken, Eylül tüm bunların sebebinin kendisinin olduğundan habersizdir.

Hastanede Can Pazarı - Kalp Atışı 10. Bölüm Fragmanı

Ali Asaf ve Eylül Erdem’in sahilde romantik anları hiç beklemedikleri bir şekilde sonlanır ve arabaları çalınır. Sürpriz gecenin hiç beklenmedik şekilde sonuçlanması, başka felaketlerinde tetikçisi olacaktır

Eylül ve Ali Asaf, bir taksi bulup hastaneye döndüklerinde, hastanenin bahçesinde hamile olduklarını sandıkları küçük bir kız ile karşılaşırlar. Ancak hamile olmadığı öğrenilen küçük kızın şaşırtıcı bir sırrı vardır.

Diğer yandan Eylül ile ilgili niyetleri değişmeyen Süleyman’ın, bu amaçları doğrultusunda diretmeye devam etmesi ve haddini aşması Ziyanur’un da sabrının sınırına dayanmasına neden olur.

Hastane büyük bir felakete sürüklendiğinden habersizdir. Doktor Oğuz ise Eylül’e dediği ‘bende varım’ fikrinden caymaz ve bu uğurda mücadele etmeye de oldukça kararlıdır.

Araba hırsızlığı, felaketi hastaneye getiren tesadüfler silsilesini yaratır. Bu tehlike hastanede can pazarının yaşanmasına neden olur. Yaşanan can pazarında her şeyin sebebi olduğundan habersiz olan Eylül Erdem, olanları nasıl durduracağını düşünürken, Ali Asaf da başta olmak üzere herkes büyük bir tehlike içindedir.

KALP ATIŞI 9. BÖLÜM FRAGMANLARI (1. VE 2.)

KALP ATIŞI 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı