Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalk Gidelim Dizisi 2. Sezona Yeni Oyuncu Müjdesi!

Dizi Haberleri

18 Temmuz 2018 Çarşamba 15:38:01

Kalk Gidelim Dizisi 2. Sezona Yeni Oyuncu Müjdesi!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim, 28 Temmuz tarihinden itibaren yeni bölümleri ve 2. sezonuyla TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam edecek. Diziye çok yakından tanıdığımız, ünlü bir komedyen de dahil oldu. Peki bu komedyen kim? Kalk Gidelim Dizisinin 2. sezonuna damga vuracak isim kadroya dahil oldu! Sizler için hazırladık…

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim 2. sezonda da yayın hayatına dolu dizgin devam etmek istiyor. Oyuncu kadrosunu yeni bir isimle güçlendiren Kalk Gidelim’in 2. sezonu ve yeni bölümleri 28 Temmuz 2018 tarihinden itibaren TRT 1 ekranlarında yerini alacak.

Dizinin 2. sezonuna damga vuracak isim hepimizin yakından tanıdığı komedyen ‘Hayrettin’ oldu. Hayrettin son zamanlarda youtube kanalından yaptığı şakalar ve eğlenceli videolar ile milyonları güldürmeye devam ediyordu. Daha önce televizyonda program da yapan Hayrettin oyunculuğa merak sardı! Yeni sezonda Kalk Gidelim dizisinin kahkaha sahnelerinde büyük bir artış olacak!

HAYRETTİN KALK GİDELİM DİZİSİNE NEDEN KATILDI?

Hayrettin yeni sezon öncesi Kalk Gidelim dizisine katıldı. Diziyle ilgili düşünceleri sorulan ünlü komedyen  “Birbirinden kıymetli oyuncuların yer aldığı bu güzel kadroya dahil olmak beni çok heyecanlandırıyor. Ama aynı zamanda da ciddi bir sorumluluk yüklüyor. Canlandıracağım Ercan karakteri kendimden çok şey bulduğum çok renkli bir karakter. Elimden gelenin en iyisini yapacağım.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı