Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalbimin Sultanı Nerede Çekiliyor? Seti Nerede

Dizi Haberleri

11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:25:11

Kalbimin Sultanı Nerede Çekiliyor? Seti Nerede

Star TV ekranlarının yeni dizisi Kalbimin Sultanı dizi çekimleri nerede yapılıyor? Kalbimin Sultanı dizi seti nerede? Star TV’nin yeni dizisi Kalbimin Sultanı yayın hayatına beklentilerin altında başladı. İlk bölümü itibariyle istediği reytingi alamayan Kalbimin Sultanı dizisi  Osmanlı sarayında yaşanan aşk ve dedikodu entrikalarını komedi yönünden anlatıyor. Kalbimin Sultanı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam edecek. Peki Kalbimin Sultanı dizisi nerelerde çekiliyor? Sizler için araştırdık…

Kalbimin Sultanı dizisi Star TV ekranlarının yeni Muhteşem Yüzyıl’ı olarak gözüküyordu. Yayınlanan ilk bölümü itibariyle Kalbimin Sultanı reyting sıralamasında istediği sonucu elde edemese de yeni bölümleriyle ekranlarda yer almaya devam edecek. Ayrıca dizi sadece Türkiye’de de yayınlanmıyor! Türk-Rus işbirliğiyle yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisi Rusya’da özel bir televizyon kanalında da yayınlanıyor. Dizi de Rus oyuncular da yer alıyor.

Kalbimin Sultanı dizisi setinin nerede kurulduğu ve dizi çekimlerinin nerede yapıldığı da büyük merak konusu. Kalbimin Sultanı dizisinin tutkunları dizi çekimlerinin nerede yapıldığını merak ediyor. Kalbimin Sultanı dizisinin çekimleri için Türkiye’nin en büyük film platosu olan İzmit film platolarında özel bir set kuruldu! İzmit’teki Özel sette Kalbimin Sultanı dizisinin çekimleri gerçekleştiriliyor. Kocaeli Belediyesi’de Kalbimin Sultanı dizisi için yapımcı şirkete özel büyük bir set alanı kiralama konusunda anlaşmaya varmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı