Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalbimin Sultanı Final Yapıyor! Yayından Kaldırılıyor

Televizyon

13 Temmuz 2018 Cuma 14:13:17

Son Güncelleme: 13/07/2018 14:13:29

Kalbimin Sultanı Final Yapıyor! Yayından Kaldırılıyor

Star TV ekranlarının yeni dizisi Kalbimin Sultanı yayından kalkıyor mu? İlk 5 bölümü itibariyle seyirciden beklediği reaksiyonu alamayan ve reytinglerde de sürekli kan kaybeden Kalbimin Sultanı dizisinin 6. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Star TV Kalbimin Sultanı dizisini yayından mı kaldırıyor? Heyecanlı geçen Kalbimin Sultanı 5. bölüm de istediği reytingi alamadı ve dizinin final yapması bekleniyor…

Star TV ekranlarının sevişen dizisi Kalbimin Sultanı, reytinglerde istediği başarıyı alamadı. Osmanlı döneminin ve Osmanlı sarayının romantik yanlarını komedi diliyle ekranlara getiren dizinin 5. bölümü heyecanlı geçti. Anna’nın mektubunu Hoşyar Sultan öğreniyor! Anna’nın sırlarını ifşa etmek isteyen ve saraydan göndermek için yazdığı mektuba ulaşmak isteyen Hoşyar Sultan’ın planı ne olacak? Kalbimin Sultanı dizisi her ne kadar sevilse de reytinglerde başarıyı yakalayamadığı için yayın hayatını sonlandırmanın eşiğine geldi! Dizinin yayınlanan 5 bölümü itibariyle sürekli kan kaybetmesi ve reytinglerde ani olarak kayıp yaşaması nedeniyle Star TV diziyi yayından kaldırma kararı aldı! Kalbimin Sultanı hayranlarını şok edecek bir gelişme yaşandı!

KALBİMİN SULTANI NE ZAMAN YAYINDAN KALKACAK?

Kalbimin Sultanı dizisi yayınlanan 5 bölümü itibariyle STAR TV’de ekranların sevilen dizisi haline gelmesine karşın seyirciden umduğunu bulamayınca reyting kurbanı oldu. Kalbimin Sultanı dizisinin Ağustos ayında final yaparak yayın hayatını sonlandırması bekleniyor.

Star TV, Kalbimin Sultanı dizisi için Ağustos’u işaret etti. Ağustos’ta final yapacak dizinin yerine Star TV ekranlarında yeni bir dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı ise şuan için bilinmiyor ancak Kalbimin Sultanı dizisi için verilen ve Kalbimin Sultanı tutkunlarını üzecek karar kesinleşti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı