Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalbimin Sultanı Final mı yapıyor? Yayından mı kaldırılıyor

Dizi Haberleri

11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:58:08

Kalbimin Sultanı Final mı yapıyor? Yayından mı kaldırılıyor

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kalbimin Sultanı erken final mi yapıyor? Kalbimin Sultanı dizisi yayınlanan ilk 4 bölümünün ardından ani reyting kaybı yaşıyor! Osmanlı Sarayının aşk ve entrika dolu maceralarını anlatan komedi tarzı Kalbimin Sultanı dizisi reyting sıkıntısı çekiyor. Reytinglerde üst üste gerileyen Kalbimin Sultanı dizisinin yakın zamanda erken final ile ekranlara veda edebileceği iddia ediliyor. Gerçekten de Kalbimin Sultanı dizisi bitecek mi?

Star TV ekranlarında yaz aylarının yeni dizilerinden Kalbimin Sultanı, ilk 4 bölümünün ardından yayından kaldırılma tehdidiyle karşı karşıya! Star TV kanal yönetiminin dizinin reytinglerde üst üste gerilemesi ve ani reyting kaybı yaşaması sebebiyle bu kararı alacağı konuşulurken Kalbimin Sultanı yapım ekibinden nasıl bir açıklama geldi? Kalbimin Sultanı dizisi 4 bölümün ardından erken final yapıp yayından kaldırılacak mı?

Kalbimin Sultanı dizisi ilk bölümüyle reytinglerde iyi bir görüntü sergilemişti. 2. Bölümü de başarıyla geçen Kalbimin Sultanı dizisi 3. bölümünde 1.83 puanla 11. sıraya gerilerken 4. bölümde AB grubunda 4. olabilmişti. Yaşanan ani reyting kaybının daha da yüksek boyutlara ulaşmasından korkan Star TV kanal yönetimi Kalbimin Sultanı dizisinin yanından kaldırılması kararı verebilir. 3. ve 4. bölümlerde yaşanan kayıplara rağmen dizinin 5. bölümü için tanıtımlar yayınlandı.

Kalbimin Sultanı dizisi 5. bölümünde iyi bir reyting alırsa yoluna devam edebilir. Ancak 5. bölümünde istenilen şekilde reyting alamazsa dizinin erken final yapıp yayından kaldırılması ihtimali güçlenecek.

KALBİMİN SULTANI 5. BÖLÜM 3. TANITIMI YAYINLANDI!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı