Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalbimin Sultanı Bitti mi Final mı yaptı? Neden Yayınlanmıyor

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 18:24:24

Kalbimin Sultanı Bitti mi Final mı yaptı? Neden Yayınlanmıyor

Star TV ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisini Show TV yayın akışında göremeyenler büyük endişeye kapıldı! Akıllara hemen Kalbimin Sultanı bitti mi final mi yaptı? Kalbimin Sultanı neden yayınlanmıyor soruları gelmeye başladı. Kalbimin Sultanı dizisi gerçekten bitti mi? Star TV, Kalbimin Sultanı dizisine final yapma şansı bile vermedi mi? Sizler için araştırdık…

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kalbimin Sultanı, reytinglerde beklediğini bulamamıştı. Osmanlı Sarayını romantik komedi şeklinde sunan Kalbimin Sultanı dizisinin final yaptığı ve bu yüzden yayınlanmayacağı iddia edildi! Star TV yayın akışında gözükmeyen dizinin bittiği söyleniyor! Her hafta Çarşamba akşamları izleyicisiyle buluşan ve gülmekten yerlere yatıran Kalbimin Sultanı dizisinin neden yayınlanmadığı şuan için belli değil!

Kalbimin Sultanı dizisinin final bölümü önümüzdeki Pazar günü saat 20.00’da ekranlarda olacak! Reytinglerden istediği sonucu alamayan Kalbimin Sultanı dizisine Star TV Kanal yönetimi daha fazla musamaha göstermedi ve diziye erken final yaptırma kararı aldı. Kalbimin Sultanı dizisi böylece son, final bölümüyle son kez izleyicisiyle buluşacak ve ekranlara veda edecek!

YAZ SEZONUNUN HAYAL KIRIKLIĞI KALBİMİN SULTANI OLDU!

Show TV ekranlarında yayınlanan Darısı Başımıza’nın final yapmasının ardından yaz sezonunun 2. kurbanı Kalbimin Sultanı dizisi oldu! Star TV’nin iddialı projesi Kalbimin Sultanı reyting baskısına daha fazla dayanamayarak erken final yapma kararı aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı