Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalbimdeki Deniz Hangi Gün Yayınlanacak! Final mı Yapacak

Dizi Haberleri

21 Şubat 2018 Çarşamba 15:10:50

Kalbimdeki Deniz Hangi Gün Yayınlanacak! Final mı Yapacak

Fox TV’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz ilgi toplamaya devam ediyor. Yüksek reyting oranlarıyla dikkat çeken Kalbimdeki Deniz dizisinin yayın günü değiştirildi. Peki, Kalbimdeki Deniz hangi gün ekrana gelecek? İşte detaylar…

Güçlü oyuncu kadrosu ve zengin senaryosuyla seyircinin kalbinde taht kuran Kalbimdeki Deniz yeni bölümleriyle Fox TV ekranında olmaya devam ediyor. Cumartesi günleri yayınlanmaya başlayan dizi beklentilerin üzerinde reyting kazanmayı başardı. Başrollerinde Kutsi ve Özge Özberk’in yer aldığı dizinin yayın tarihinin değiştiği açıklandı. Kalbimdeki Deniz artık Pazartesi akşamları ekrana gelecek. Kanal D’deki Siyah Beyaz Aşk, Show TV’deki Çukur ve Star TV’deki Söz dizileriyle rekabet edecek.

Reyting pastasından pay almak isteyen Fox TV yönetimi Kalbimdeki Deniz’i Pazartesi akşamına alarak iddialı bir çıkış yaptı. Lakin, dizinin seyircileri tarafından eleştirilerin hedefine oturtuldu. Zira, başarılı bir grafiği olan Kalbimdeki Deniz’in yüksek reyting alamazsa yayından kaldırılma tehlikesi bulunuyor. Dizinin yapımcılığını üstlenen Pastel Film, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ‘’Kalbimdeki Deniz dizisi özgün senaryosu ile seyircisinin merakını cezp etmeyi başaracaktır’’ dedi.

26 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümün fragmanı ise paylaşıldı. Hatırlanacağı üzere Kalbimdeki Deniz son bölümünde Ece sinir krizi geçirmişti. Evi terk eden Ece’nin ardından Mirat büyük bir hayal kırıklığına uğramış ve hatalarını düşünmeye başlamıştı. Diğer yandan Deniz, kızlarının haklı olduğunu kabullenmiş ve Miratla yüzleşmeye karar vermişti. Mirat ve Deniz yüzleşmesinde duygusal anlar yaşanmış, ikili hatalarının farkına vararak Mirat’a hak vermişti. Deniz ve Mirat aşklarının şiddeti ile yaptıkları hataların bedelini çocuklarının ödediğini fark etmişti. Bu durum ikisinin de pişmanlık ateşinde kavrulmasına yol açtı. Kalbimdeki Deniz yeni bölümü Pazartesi akşamı tüm merak edilen sorulara yanıt verecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı