Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalbimdeki Deniz 14.Bölüm Fragmanı Deniz Alihan’ı gördüğüne emindir

Dizi Haberleri

21 Ocak 2017 Cumartesi 19:23:31

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:48:19

Kalbimdeki Deniz 14.Bölüm Fragmanı Deniz Alihan’ı gördüğüne emindir

Kalbimdeki Denizin yayınlanan son bölümünde Alihan, ailesinin dibine kadar gelmiştir ancak onların karşısına çıkacak cesareti kendisinde bulamaz. Deniz ise Alihan’ı gördüğünden emin olsa da kimseyi inandıramaz. Mustafa ve Ece’yi bekleyen kötü sürpriz ile ilgili Kalbimdeki Deniz 14.Bölüm Fragmanı yeni bölüm için izleyicileri meraklandırıyor.

Kalbimdeki Deniz 14.Bölüm Fragmanı Deniz Alihan'ı gördüğüne emindir

Deniz, Alihan’ı gördüğüne ne kadar emin olsa da kimseyi bu konuda ikna edemez. İşin peşini bırakmaz ve Alihan’ın bir hotel’de konakladığını öğrenince birilerinden saklandığını düşünmeye başlar.

Mirat ise Deniz’in Alihan’ı aklından çıkardığını işitince rahatlayıp mutlu olsa da, bu mutluluğunu Diyar’a verdiği söz nedeni ile ‘evli olmadığını’ söyleyerek paylaşamaz.

Şebnem ise kirli oyunlarına devam etmekten geri kalmaz. Alihan’ın gizlice İstanbul’a gidişini cezalandırmaya kararlıdır. Üzüntüden düşük yaptığı numarasıyla kat kat çıkarır ve ondan geçmişi geride bırakmasını ister.

Fikriye de fesatlıklarına devam etmekte kararlıdır. Mustafa’nın Ece yüzünden mahallenin erkekleri ile kavga ettiğini söyler ve baba oğulu karşı karşıya getirir. Bu durumu da fırsat bilerek Deniz’i de ezmeye çalışır.

Mirat’ı Deniz’den uzaklaştırmak için eline koz geçen Hülya’nın yapacakları ile Mustafa ve Ece’yi bekleyen kötü sürpriz ise gecenin merak edilen sahneleri olacaktır.

Kalbimdeki Deniz 14.Bölüm Fragmanı izle

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/xEKc3xhyKxE” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı