Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalbimdeki Deniz 12.Bölüm Fragmanı – Beklenmedik Olay Şok Yaratıyor

Dizi Haberleri

7 Ocak 2017 Cumartesi 18:44:31

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:41:46

Kalbimdeki Deniz 12.Bölüm Fragmanı – Beklenmedik Olay Şok Yaratıyor

Kalbimdeki Deniz 14 Ocak Cumartesi günü devam edecek olan yeni bölümünde herkes şok içerisinde. Beklenmedik şekilde gelişen olay herkesi ayağa kaldırıyor.

kalbimdeki deniz 12.bölüm fragmanı beklenmedik olay herkesi ayağa kaldırıyor

Fox Tv ekranlarının Özge Özberk ve Kutsi’nin başrollerini paylaştığı sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz’de, Deniz’in çocuğunu düşürme acısı ile baş etmeye çalışırken, Mirat elinden gelen desteği vermeye çalışıyor.

Ece’nin evdekilerle sıcak bir ilişki kurmaya başlamışken, tam da her şey yolunda giderken olmadık bir şey oluyor ve ev halkı bunun şokunu yaşıyor.

Kalbimdeki Deniz’in yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenirken, yayınlanan yeni bölüm fragmanı daha fazla soru işaretine neden oldu.

Dizinin önce ki bölümünde neler olduğunu hatırlayalım,

Alihan’la sahte sosyal medya hesabı üzerinden yazışan Deniz, öğrendikleriyle şok olur. Ece ve Mustafa yakınlaşması, Mustafa’yı kızı dururken ona kaptırmamak istemeyen Fikriye’yi harekete geçirir.

Hülya Mirat ve Deniz’in gözünü boyamak için bazı jestler yapar. Kendisi hakkında gerçeği öğrenen Hülya’nın sıkıştırmaları ve Deniz’le arasının düzelmesini hazmedemeyen Fikriye’nin laf sokmalarından bunalan Diyar’ı harika bir sürpriz beklemektedir. Şebnem ve Alihan büyük bir hesaplaşma yaşarlar ve Şebnem’in bebeğini aldıracağı tehdidiyle Alihan geri adım atar. Yeni işinde büyük fedakarlıkla çalışan Deniz ise Alihan’la görüşmesinin yarattığı ve içine attığı stresle, bebeğini kaybeder.

Kalbimdeki Deniz 12.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı