Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalben, “Fizy Kış Konserlerinde” sahne aldı

Kültür Sanat

12 Şubat 2017 Pazar 14:14:03

Son Güncelleme: 12/02/2017 14:14:47

Kalben, “Fizy Kış Konserlerinde” sahne aldı

Son zamanlarda müzik listelerinin en sevilen şarkıları arasında yer alan “Haydi Söyle” ile büyük bir beğeni toplayan Kalben, geçtiğimiz Cuma akşamı, konser kapsamında MOI Sahne’de müzik severler ile bir araya geldi.

Kalben, "Fizy Kış Konserlerinde" sahne aldı

Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği “fizy Kış Konserleri” kapsamında sahne alan Kalben, güçlü sesi ve dillerden düşmeyen şarkıları ile dinleyicilerinden yine tam not aldı.

2016 yılında çıkardığı kendi adını taşıyan albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede zirveye yerleşen Kalben, “fizy Kış Konserleri” kapsamında sahne aldı.

Kalben, geçtiğimiz Cuma günü MOI Sahne’de gerçekleşen konserinde, ard arda çıkardığı “Saçlar”, “Sadece” ve “Haydi Söyle” gibi hitlerinin yanı sıra sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kalben, konserine, içinde Sadri Alışık’ın olduğu, albümde yer almayan bir şarkı ile başlayan ve şarkıyı, bir şeylere özlem duyanlara ve doğum günü olanlara armağan etti. Şarkı sonrası kaybettiğimiz usta oyuncuya saygı ve sevgisini dile getiren Kalben’e dinleyiciler alkışlarıyla eşlik etti.

Güçlü sesi ve sahne performansının yanı sıra; edebi sözleri ve baş döndürücü melodileriyle özellikle genç neslin büyük beğenisini kazanan Kalben, MOI Sahne’deki performansıyla tam not aldı.

(Milliyet)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı