Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kadir Doğulu’nun Dubai isyanı

Kadir Doğulu'nun Dubai isyanı

Magazin

10 Mart 2017 Cuma 10:59:17

Kadir Doğulu’nun Dubai isyanı

Son olarak Fox ekranlarında yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile izleyiciyle buluşan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, özel bir davet ile gittiği Dubai’de göz altına alındı.

Kadir Doğulu'nun Dubai isyanı

Yakışıklı oyuncunun Dubai seyahati burnundan geldi. Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu, arkadaşları ile gittiği Dubai’de havaalanında 4 saat süre ile alıkoyuldu.

Havaalanında yaşadığı bu durumu sosyal medya hesabından anlatan Kadir Doğulu, Dubai’nin bu kontrollerini eleştirirken, Dubai’ye gitmeyin çağrısında da bulundu.

4 SAAT ALIKONULDUK

Her şey mükemmeldi. Ta ki Dubai’ye ayak basana kadar. Ben bu kadar kompleksli bir polis takımı yada havaalanı çalışanı görmedim. Sadece fast treck çizgisinden bir tık dışarı çıktık diye, onunla ilgili memura soru sorduk diye karakolda bekletildik. Fast treck kartlarımız elimizden alındı. Bize geri verilmedi. Yüzümüze dahi bakılmadı. Aşağılandık. Bir küfür yemediğimiz kaldı. Dubai Havaalanı’ndaki polisler bana ilkokul öğretmenimi hatırlatıyor. Konuşma! Gülme! Bakma! Kalkma! İnanılır gibi değilsiniz… 4 saat sonra çıkabildik Dubai Havalanı’nından. Tam 4 saat sonra! Sebebini bilmiyoruz! Kesinlikle bilmiyoruz! Hiçbir şey söylemiyorlar… sonra gelip özür dilediler bizden.

İŞİNİZ YOKSA DUBAİ’YE GİTMEDEN ÖNCE TEKRAR TEKRAR DÜŞÜNÜN

Dubai’de ikinci kez gözaltına alındım. Kimliğimi istediler. ‘Yanımda olmayabilir, neden?’ dedim diye. Acı olan beni bir şirket maç izlemem için davet etti. Herhalde havaalanından çıktıktan sonra misafirperverliklerini gösterecekler. Dubai’ye gelmeden önce tekrar tekrar düşünün. İşiniz düşmüyorsa gelmeyin.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı