Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ver Elini Aşk 2. Bölüm Fragmanı Kanal D Yayınlandı

Dizi Haberleri

7 Eylül 2017 Perşembe 23:28:11

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:30:49

Ver Elini Aşk 2. Bölüm Fragmanı Kanal D Yayınlandı

Ver Elini Aşk 1. bölümü ile ekranlara geldi. Amerika’da ki eğitimini tamamlayarak, kızı Su ile birlikte İstanbul’a dönen Kaan, Su’yu bakıcılara emanet eder. 9 aylık bir bebek olmasına rağmen bakıcıları canından bezdirince, Kaan zor durumda kalır.

Kaan'ın Ayperi ile Sınavı Ver Elini Aşk 2. Bölüm Fragmanı

Diğer yandan Gaziantep’te dedesi ve ninesi ile birlikte kalan köylü kızı Ayperi’nin dedesi, Kaan’ın dedesi Emin Ağa ile arkadaştır. Emin Ağa’nın hayatını borçlu olduğu Asım Dede, torununun Kaan ile evlenmesini istemektedir.

Tanımadığı biri ile evlenmek istemeyen Ayperi, bunu öğrenince İstanbul’a kaçar, kader bu ya! Kaan ve Ayperi şirket’te karşılaşırlar. Ayperi, Kaan’ın çalıştığı iş yerinde temizlikçi olarak işe başlamıştır.

Ayperi, Kaan’ın depoda gizli gizli Su’ya bakmaya çalıştığını fark eder. Su’yu çok seven Ayperi, aynı karşılığı Su’dan da görünce, Kaan, Su’ya bakması için teklif de bulunur ve Su, Kaan’ın evinde yaşamaya başlar.

Birbirlerinin kim olduğundan habersiz olarak birlikte yaşamaya başlayan Kaan, Ayperi ve Su’nun eğlenceli halleri, ilk bölümünden gönülleri fethetmeyi başardı.

VER ELİNİ AŞK 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı