Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kaan Yıldırım yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor

Dizi Haberleri

19 Ocak 2017 Perşembe 12:08:34

Kaan Yıldırım yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor

Son olarak Fox Tv’de yayınlanan ancak beklenen reytingleri alamayınca kısa sürede final yapan Kalbim Yangın Yeri dizisinde boy gösteren oyuncu, yeni dizisi ile ekranlara geri dönüyor.

Kaan Yıldırım yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor

Kayıp dizisi ile televizyon ekranlarında boy göstermeye başlayan ve Ulan İstanbul dizisi ile de kariyerinin zirvesine ulaşan Yıldırım, yeni dizisi ile yakında tekrar kamera karşısında olacak.

Kanal D’de yayınlanan Ulan İstanbul dizisine konuk oyuncu olarak yer alan ve yine 2015 yılında, Adı Mutluluk dizisinde birlike rol aldığı Ezgi Eyüboğlu dünya evine giren Yıldırım yeni dizisi için Pastel Film ile anlaşma sağladı.

Uğur Yücel’in başrolünde yer aldığı, yine kısa süren bir yayın hayatı olan Familya dizisinde rol alan Cansu Tosun ile birlikte başrolünde yer alacağı dizinin adının, herhangi bir değişiklik olmaz ise “Bir Deli Sevda” olması bekleniyor.

“Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Kurt Seyit ve Şura”, “Kaderimin Yazıldığı Gün”, “Acil Aşk Aranıyor” ve “Eve Dönüş” gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Hakan İnan’ın yöneteceği dizi, “Zorluklarla sınanan bir aşkı” anlatıyor olacak.

Pastel Film’in yapımcılığını yapacağı yeni dizi tıpkı diğer projeleri O Hayat Benim ve Kalbim Yangın Yeri’nde olduğu gibi, Fox Tv ekranlarında yayınlanacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı