Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Juventus Başkanı Andrea Agnelli rahatlığı ile pes dedirtti!

Magazin

13 Ağustos 2017 Pazar 09:01:20

Son Güncelleme: 13/08/2017 05:36:45

Juventus Başkanı Andrea Agnelli rahatlığı ile pes dedirtti!

Son yıllarda İtalya ligine ambargo koyan Juventus’un başkanı Andrea Agnelli ve Türk sevgilisi Deniz Akalın’ın rahatlığı, bu kadar da genişlik olmaz dedirtti.

Juventus Başkanı Andrea Agnelli rahatlığı ile pes dedirtti!

Juventus’un eski pazarlama müdürü Francesco Calvo ile birlikte iken, ihanet edip, Juventus başkanı ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Deniz Akalın, 3 ay önce Agnelli’den bir bebek dünyaya getirdi.

Takvim’de yer alan habere göre, ihanete uğradığı öne sürülen Juventus’un eski pazarlama müdürü Calvo bu hareketiyle herkesi şaşırtmıştı. İlk şokun etkisi geçmeden bu kez ‘geniş aile’ hep birlikte tatile gitti.

Agnelli ailesinin geleneği olarak, Livia Selin de ilk tatilini Toscana’daki Forte dei Marmi’de yaptı. Plajda oturan Calvo da objektiflere takıldı. İtalyanlar ‘yok artık’ dedi.

Hatta Deniz Akalın’ı istemediği söylenen Andrea Agnelli’nin annesi Allegra Agnelli, Francesco Calvo ve torunlarıyla yakından ilgilendi. Agnelli ile Akalın mavi sularda romantizmin doruklarına çıkarken, eski eş plajdan onları izledi.

Akalın’dan olan 4 yaşındaki kızı Mila ile ilgilendi. Sık sık eleştiri oklarına hedef olan çift, son olarak Juventus’un paralarını yemekle suçlanmıştı. Agnelli sevgilisi Deniz Akalın için geçen yıl kesenin ağzını açıp, Como Gölü kıyısında 21 milyon euro’luk malikane satın almıştı..

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı