Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Justin Bieber ve Selena Gomez ilişkisinde yeni kriz!

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 21:45:48

Son Güncelleme: 23/12/2017 21:26:10

Justin Bieber ve Selena Gomez ilişkisinde yeni kriz!

Justin Bieber ve Selena Gomez çiftinin bu sıralar yeni bir sorun yaşadıkları ve bu sorunu terapi ile çözecekleri açıklandı.

Justin Bieber ve Selena Gomez ilişkisi son dönemde bir ayrılık, bir barışma olarak devam ederken yaşanan bu durum karşısında çiftin terapi almaya başladıkları ortaya çıktı. Adı sürekli olarak geçtiğimiz dönemlerde kötü olaylara karışan Justin Bieber ile birlikte bir hayat kurmak istediği tahmin edilen güzel oyuncunun terapi sonucunda hangi yönde karar alacağının da hayranları tarafından oldukça fazla merak edildiği sosyal medyada yapılan yorumlarda yerini aldı.

Justin Bieber ve Selena Gomez aşkında ilerleme şuanda bir süreden beridir barışmış olarak devam etmesine rağmen son krizin bugünlerde Justin’in eski sevgilisinden dolayı çıktığı ve çiftin bu konuyu hiçbir şekilde aralarında aşamadıkları, ancak aşmaya çalıştıkları belirtildi.

Justin Bieber’a Yakın Kaynak Açıkladı

Justin Bieber’a yakın bir kaynak tarafından Amerikan magazin dergisine yapılan açıklamada ”eski sevgilisine herhangi bir şekilde ilgi duymuyor, Justin sadece Gomez ile birlikte olmak istiyor ve bu konuda aralarında olan sorunu da alacak oldukları yeni terapi ile birlikte çözmeyi düşündüler” ifadeleri ile çiftin durumunu doğruladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı