28 yaşındaki genç pop sanatçısı Justin Bieber ve eşi Harley Baldwin evliliklerinde 3 yılı geride bıraktılar.

Kısa bir süre önce Justin Bieber'ın 24 yaşındaki eşi Hailey Baldwin ile ilgili felç geçirdiği iddiaları gündeme geldi.

Ünlü çiftten açıklama gelmesi ile birlikte üzücü haber öğrenildi. Eşiyle kahvaltı sırasında felç benzeri belirtiler yaşadığını belirten Hailey Baldwin'in beynine pıhtı attı açıklamasında bulundu.

Tüm İşlerini İptal Etti
Kanadalı popçu Justin Bieber ise eşinin başına gelen bu durumlardan sonra tüm işlerini iptal ederek ona yardımcı olmaya odaklandı. 7 Haziran'da Toronto'da olacak konserinin ardından büyük bir konser turuna çıkacak olan ünlü popçu tüm işlerini iptal ederek eşinin yanında kalmayı tercih etti.

Toronto'da başlayacak konser turunun Kuzey Amerika turu ile devam edeceği bilinirken tüm işlerini erteleyen yakışıklı popçu hayranlarını üzecek bir açıklama yaptı.

2018 yılında sürpriz bir şekilde evlenen Kanadalı popçu Justin Bieber ve ABD'li model Hailey Baldwin hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. Sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan çift sonrasında aileleri ve yakın arkadaşları ile bir tören düzenleyerek kutlama yapmıştı. Aynı zamanda korona virüs döneminde aşk dolu paylaşımlara imza atan ünlü çift sık sık gündeme geldi.

İlk Açıklama Hailey'den
Kısa bir süre önce Hailey Bieber tarafından sosyal medya hesabı üzerinden hastaneye kaldırıldığı haberi paylaşıldı sağlık durumu ile ilgili bazı açıklamalarda bulunan güzel model sevenlerine kısa bir açıklama yapma gereği duymuştu. Kanadalı popçu Justin Bieber ise eşinin sağlık durumu konusunda ilk kez konuştu.

28 yaşındaki şarkıcı Justin Bieber yaptığı açıklamada hayatın sürekli olarak şaşırttığını ve kontrol edilemediğini belirtti. Eşinin sağlık durumu konusunda durumunun iyiye gittiğini belirten ancak korkutucu bir süreçten geçtiklerini söyleyen yakışıklı popçu eşinin güçlü bir insan olduğu sözlerini açıklamasına ekledi.

Kan Pıhtısı Görülmüştü
Ünlü güzel Hailey Bieber sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada perşembe günü sabah eşiyle kahvaltı ettiği sırada felç benzeri belirtiler yaşadığını ve acil bir şekilde hastaneye kaldırıldığını söyledi. Beyninde küçük bir kan pıhtısına rastlandığını belirten ünlü güzel kısa süreliğine bir oksijen kaybı olduğu ancak birkaç saat içinde iyileştiğini söyledi.

Genç şarkıcı Justin Bieber ile ilgili öğrenilen bilgilere göre hastanede eşinin yanından hiç ayrılmadığı biliniyor. Aynı zamanda tanıdığı herkese mesaj atan ünlü şarkıcı eşini oldukça ön planda tutuyor. Justin Bieber eşi Hailey Bieber hakkında her zaman yaptığı açıklamalarında kendisini karanlık bir dönemden kurtardığını belirtirken bu dönemde yanından ayrılmamayı tercih ediyor.

Zorlu dönemlerden geçen Justin Bieber, eşinin bu durumu karşısında tüm işlerini erteleyerek hastanede onun yanında kalmayı tercih etti. 7 Haziran'da Toronto'da başlayacak olan Kuzey Amerika turunu erteleyen ünlü şarkıcı erteleme haberi sonrasında hayranlarını üzecek bir haber verdi.

Ünlü şarkıcı konserlerin ertelenmesi sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Açıklamasında hastalığın kötüye gittiğini belirten Bieber bu nedenle tüm konserlerini ertelemek zorunda kaldığını söyledi. Hastalığı ile ilgili ayrıntılardan bahsetmeyen ünlü şarkıcı önümüzdeki hafta Kuzey Amerika turuna başlayacaktı. Şimdiye kadar pandemi sebebi ile de pek çok erteleme yaşayan Justin Bieber bu kez sağlık durumu nedeniyle işlerine ara vermek durumunda kaldı.

Bilgisayar Bileşenlerini Doğru Seçme Rehberi Bilgisayar Bileşenlerini Doğru Seçme Rehberi

Kanadalı popçu Justin Bieber'ın daha önce lyme hastalığı olduğu ile ilgili söylentiler bulunuyordu. Ancak son açıklaması ile ilgili hastalığı konusunda herhangi bir detay vermeyen ünlü şarkıcı yalnızca hastalığının kötüye gittiği açıklamasında bulundu.