Ülkenin gündeminden, iç karartıcı haberlerden, sorun çıkaran komşunuzdan, dünyadaki sevgisizlikten ve saygısızlıktan negatiflikten kaçmak gerek bazen. Ruh sağlımız için arada eğlencesi bol olanından romantik komedi filmlere bakmak gerek değil mi? İşte hayattan uzaklaştıracak mutlaka aralarında kendinize ait bulacağınız yormayacak eğlenceli romantik komediler ..

Romantik komedi severleri buraya alalım! Tamam Squid Game, Black Miror derken birazda rahatlamaya, iç açıcı şeyler seyrederek ruhumuzu sevgiyle beslemeye, komediyle gülmeye ihtiyacımız var. İşte bu durumlarda kafamızı dinlendirecek içimizi ruhumuzu besleyecek romantik komediler bekliyor. 

İzlerken kiminde çok güleceğiniz kiminde özlediğiniz aşkı, sevgiyi hissedeceğiniz, kiminde başka ufuklara gideceğniz ama hepsinde eğlenceğiniz romantik komedileri derledik..

LEGALLY BLONDE (BU NASIL SARIŞIN)

Karşınızda Elle Woods.. Harvard Hukuk'a giden sevgilisinden evlenme teklifi beklerken yanına yakışmayacağı için terk edilen Elle hırs yapıp Harvard Hukuk'a kabul edilir. Kendisini dahi aptal sarışın sanan Elle burada kendisinin ne kadar zeki olacağını keşfederken herkesi şaşırtacak bir şeye imza atacakır.

le

PRETTY WOMAN!

Bir klasik de koymadan buraya olmaz değil mi? Bizde bunu Pretty Woman ile yapalım dedik.

9

MR & MRS SMİTH

Brad Pitt ve Angelina Jolie aşkını başlatan film aksiyon sever sevgilinizi izlemeey ikna edeceğiniz bir romantik komedi bunu herkes bilir..

8

BEDAZZLED

Absürd romantik komedilerin ilahı.. İnanılmaz eğlenceli bu filmde her şeyden uzaklaşacaksınız. Sevdiği kızın kalbini kazanmak için ruhunu şeytana satan zavallı Elliot şeytanla anlaşma yapmanın pekde iyi bir fikir olmayacağını anlarken sizler gülme krizine gireceksiniz.

6-1

EUROTRİP 

Doların yükselişi ile gördüğünüz o "5 dolarla ne yapabiliriz ki?" videosu var ya işte bu filmden...  

7-1

PRİNCESS DİARİES

İsminden de anlaaycağınız üzere nazik bir romantik ama bir o kadar da eğlenceli.. Bir kraliyet soyundan geldiğinden habersiz kızımız 16 yaşında geldiğinde bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

3-2

WİN A DATE WİTH TAD HAMİLTON 

Bu eğlenceli filmde ünlü, çapkın vurdumduymaz oyuncu Tad Hamilton ile bir gün geçirme şerefine hak kazanan kızımız, bu bir günün bir an önce bitmesini bekleyen Tad'i etkilemeyi başarırken bu aşkta yanan Tad'in tam aksi kassız, yakışıklı olmayan ancak çok seven biri olacak...

1-7

THE PERFECT MAN

Annesinin aşk yaşamındaki şansızlıkları nedeniyle sürekli olarak taşınmak zorunda kalan Holly annesinden gizli annesine çiçekler yollayan hayali bir mükemmel adam yaratır ancak işler karışır.

unnamed-8

AQUAMARİNE

Yazı, yaz aşklarını özleyen var mı? Bu eğlenceli filmde bir deniz kızı babasına gerçek aşkı kanıtlamak için karaya çıkar gereçek aşkı bulması için çok kısa bir zamanı vardır aynı zamanda da insanların dünyasına alışmasına... 

tumblr_0c62d86d124dad7b62cc2444fa4637bd_6f5086cf_500

JUST MY LUCK

Bu filmde kesinlikle kendinizi bulacaksınız şanssız kısmında.. Ashley çok şanslı bir kızdır, Jake ise dünyanın en şansız adamı. Bir gece maskeli baloda öpüşen bu iki kişinin şansları birbirine geçer. Şimdi Ashley kimi öptüğünü bulmak zorunda va şansını geri kazanmak zorundadır.

MV5BMTk0MTE4ODIwNl5BMl5BanBnXkFtZTYwNzkyMDk2._V1_FMjpg_UX1000_

THE DEVİL WEARS PRADA

Andrea her genç kızın hayali olan ama kendisinin hiç bilmediği bir dünyayla karşılaşacağı Amerika'nın en ünlü moda dergisinde işe girer. Ancak patronu herkesin korktuğu Miranda Priestly'dir.

Şeytan_marka_giyer

MEAN GİRLS

Okuldaki popüler kızların dünyasına had bildirmek için hızlı bir giriş yapan Cady kendisini bu işe fazla kaptırınca işler değişir...

Mean_Girls_movie

13 GOİNG TO 30

Ekin Koçun Başrolünü Üstlendiği Ödüllü Olan Film Okul Tıraşı Vizyonda Ekin Koçun Başrolünü Üstlendiği Ödüllü Olan Film Okul Tıraşı Vizyonda

13 yaşındaki Jenna geçirdiği kötü doğum günün ardından 30 yaşına gelmeyi diler ve bir sabah uyandığında görünüşü 30 yaşındadır ve hayalini kurduğu her şey olmuştur. Ancak fark eder ki hayali pek de iyi değildir.

Keske-30-Olsam-indir

A CİNDERELLA STORY

Modern Kül Kedisi masalı tam naif bir gençlik filmdir.

Bir_Külkedisi_Masalı_Film_Afişi

PİTCH PERFECT

Üniversitede kendisinin hiçbir arkadaş grubunda yer bulamayacağını düşünen baş kahraman kızımız kendisini bir anda kadınlar ve erkeklerin rakip olduğu vokal yarışmasında bulur. 

f0c1217292af2b60679ace9919d65e5e0f32116a2e0c9766d512f090423c3493._RI_V_TTW_

FRİENDS WİTH BENEFİTS

Aşktan muzadirip Dylan ve Jamie tanıştıktan sonra bağlanmadan sadece bazı ihtiyaçlarını karşılayacağo arkadaşlık kurarlar. Ancak bu arkadaşlık Dylan tarafından ilerlemeye başlar..

19792224

THİS MEANS WAR

İşte tam bir eğlence, aksiyon ve romantik komedi.. Tom Hardy ve Chris Pine'ın başrolünde yer aldığı filmde 2 yakışıklımız CIA'in üst düzey yetenekli ajanlarıdır. Çok yakın dost olan ikili birbirlerinden habersiz aynı kadına aşık olurlar ve savaş başlar!

JUST LİKE HEAVEN (CENNET GİBİ)

Elizabeth kendisini işine adayan bir doktor ablasının ısrarı ile bir akşam bir adamla tanışmaay giderken kaza geçirir ve hayatını kaybeder. Elizabeth'in dairesine David adındaki kahramanımız taşınır. Nereden bilebilirdi ki Elizabeth'in ruhunun evinde olduğunu ve kendisini takip ettiğini...

9175db8dc05f7e5733de26b65e8d658d37744035e73929d9f384354796beb0a0._RI_V_TTW_

JOHN TUCKER MUST DİE (JOHN TUCKER ÖLMELİ)

Ah Nerede Vah Nerede filminin adeta ABD versiyonu.. John okulun en cool çocuğudur ve aynı anda 3 kızı idare etmektedir. Kızlar bunu öğrendiğinde intikam planı başlar...

40935a2a4c666484c293045302f2b8a0

ST. TRİNİAN'S

Harika bir absürd ve yaratıclığın yer aldığı bir film.. Bu okulda öğrencilerden müdürüne her şey çok garip! Kesinlikle sizi başka diyarlara götürecek eğlenceli bir filmm..

81eBOzEELWL._SL1500_

EASY A

Kötü bir yıl mı geçirdiniz. Kendinizi dışlanmış ve aptal mı hissediyorsunuz. Kesinlikle izleyip neden bu kadar üzüldüğünüzü sorgulatacak eğlenceli bu filmde kahraman kızımız bir çocuğa yardım ederken okulda cinsel anlamda iftiraya uğrar ve dedikodular hızla yayılır. Bundan sonrası ise madem öyle diyerek başlanan yolda dedikoduları paraya çevirmektir.

3bfaf25612502b8ffc95dfe3a67b75d249a758b4bf5a6f0df861cc5279601342._RI_V_TTW_

LOVE DON'T COST A THİNG

Ezik bir tip olan Alvin, okulun en popüler kızlarından olan Paris'e sevgilisi gibi davranırse arabasını tamir edeceğiniz söyler. Bu sayede birden popüler olan Alvin kendini fazla kaptırır ve tam bir pisliğe dönüşür..

MV5BZDlkNjc2NzQtNGI5Ny00ZjNmLWJjYzktMTk0MDUyZmVkMWRhXkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_UY1200_CR94,0,630,1200_AL_

BRİNG İT ON

Ponpon kız rekabetini sevenler bolca harika dans izleyeceğiniz Bring it On serisinin ilk filmi

bring_it_on_2000_9

TAKE THE LEAD

Bu muhteşem filmde harika danslar izleyeceksiniz. Pierre Dulaine gönüllü olarak bir grup cezalı öğrenciye salon dansı veren bir dans öğretmenidir. Ancak bu çocuklara salon dansı aldırmak imkansızdır.. Taki iki tango ve hip hopu birleştirene kadar..

59573

GOOD LUCK CHUCK

Kendisiyle beraber olan her kadının aşkı bularak evlendiği şansızlığa yakalanan karamanımız Jessica Alba'ya karşı ne kadar karşı koyabilecekdir?

112222

STEP UP

MV5BODEzMzVhODgtOTc1NS00MmY3LWI3OGUtN2ZjNDEwM2ExZjJlXkEyXkFqcGdeQXVyNjk1Njg5NTA@._V1_

VAY KAYNANAM VAY

53933