Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İzdivaç programı evliliği karakol da bitti!

Yaşam

22 Ağustos 2017 Salı 13:02:19

Son Güncelleme: 22/08/2017 13:04:11

İzdivaç programı evliliği karakol da bitti!

Şu günlerde izdivaç programlarının kesin olarak kaldırıldığı konuşuladursun, izdivaç programlarından yapılan bir evliliğin karakolda bittiği haberleri, kararın ne kadar doğru olduğunu ortaya koydu.

İzdivaç programı evliliği karakol da bitti!

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da program ekibinde çalışan ve aynı zamanda programda evlenen, bir dönem kafasında şişe kırması ile gündeme gelen Caner Toygar, eşi ile karakolluk oldu.

Mart ayında dünya evine giren, 5 aydır evli olan çift karakolluk oldu. Evlendiği eşi Berke Kentli’nin, eşinin kendisine şiddet uyguladığı gerekçesi ile şikayetçi olduğu iddia edildi.

Caner Toygar ise eşinin bu suçlamalarına sosyal medya sitesi instagram hesabı üzerinden uzun bir cevap verdi. İşte Toygar’ın o açıklaması:

Normalde bu konuyla ilgili bir şey yazmayacaktım. Yine basında benimle ilgili ‘Caner Berke’yi dövdü, adliyeye sevk edildi’ diye haber yapılıyor. Evet, olayın polis kısmı doğru ama şiddet yok. Berke’nin ifadesinde polis soruyor ‘darp var mı?’ O da ‘hayır darp yok’ diyor. İfadesi elimde. Kendisi darp yok derken siz beni nasıl suçlarsınız? İfadesinde ‘telefonumu kırdı, tehdit etti’ diyor… evet, telefonu kırdım. Kırma nedenim; başka erkeklerle mesajlaşırken yakaladım. O an kargaşa oldu. ‘Telefonu ver’ demeye başladı. Telefonu fırlattım, bağırıştık. Evi 3 kez terkedip giden birini affetmekle büyük hata yaptım. Ben bu sefer kendimi kullandırmam! Beni sırtımdan fena vurdun! Söyleyecek çok şey var, susuyorum… Allah doğrunun yanında. Güzel senaryo oynadınız. Allah var, herkes ettiğini bulacak. Para bitti, aşk bitti, beklentiler karşılanmadı Caner kötü oldu…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı