Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İstanbulspor Fenerbahçe maçı hangi kanalda? Canlı Yayın

Televizyon

7 Temmuz 2018 Cumartesi 19:16:54

İstanbulspor Fenerbahçe maçı hangi kanalda? Canlı Yayın

Önümüzdeki dönemde Ali Koç başkanlığında Philip Cocu ve Damien Comollli işbirliğinde devam edecek olan Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları başladı. Fenerbahçe şu sıralar İstanbulspor ile bir hazırlık maçı gerçekleştiriyor. Philip Cocu, Fenerbahçe’nin başında ilk maçına çıkıyor. Peki İstanbulspor Fenerbahçe maçı hangi kanalda? Canlı yayın var mı? Haberimizde öğrenebilirsiniz.

Ali Koç’un başkanlığa geçmesiyle yeni bir sayfa açan Fenerbahçe, yeni hocası Philip Cocu ve yeni sportif direktörü Damien Comolli önderliğinde ilk maçına çıkıyor! Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sarı Lacivertliler ilk hazırlık maçını İstanbulspor ile şu sıralarda oynuyor. Fenerbahçe, hazırlık maçına nasıl bir 11’le çıktı? Philip Cocu Fenerbahçe’de ilk maçında nasıl bir taktik benimsedi? Hepsini İstanbulspor karşılaşmasında öğrenebileceğiz.

İstanbulspor Fenerbahçe Maçı Hangi Kanalda Yayınlanıyor – Canlı Yayın Var Mı?

Fenerbahçe yeni sezon hazırlık kampında ilk sınavını İstanbulspor karşısında veriyor. Saat 19.00’de başlayan maç devam ediyor. İstanbulspor Fenerbahçe maçının kanalı ise Smart Spor. İstanbulspor-Fenerbahçe hazırlık müsabakasını izlemek isteyen futbolseverler için adres Smart Spor oldu. Fenerbahçe’nin bu ve bundan sonraki hazırlık maçları da Smart Spor ekranlarında olacak.

Philip Cocu ile yeni bir simaya bürünen Fenerbahçe, yeni sezonda şampiyonluğun en büyük adayı olmak ve sezon sonunda kupayı müzesine götürmek istiyor. İddialı bir kadro kurmak için yönetim de halen transfer girişimlerini sürdürüyor. İstanbulspor maçı Fenerbahçe’nin başında Cocu’nun da ilk sınavı olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı