Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İstanbullu Gelin’e Fırat Tanış’lı takviye!

Dizi Haberleri

7 Mart 2017 Salı 17:18:19

İstanbullu Gelin’e Fırat Tanış’lı takviye!

Star Tv’de geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başlayan ve gerçek bir hikayeden uyarlanan Özcan Deniz ile Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisi kadrosuna önemli bir oyuncuyu dahil etti.

İstanbullu Gelin'e Fırat Tanış'lı takviye!

Oyuncu ve tiyatro sanatçısı olan Fırat Tanış’ın oyuncu kadrosuna dahil olduğu İstanbullu Gelin’de kötü bir karakter olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Büyük ses getirmesi beklenen, O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi 2. bölümü ile ekranlara gelecek.

Fırat Tanış’ta dizinin 2. bölümü ile birlikte izleyici karşısına Adem Sezgin karakteri ile çıkarken, Boran ailesi içinde pekte hayırlı bir isim olmayacak.

Bu rolü için saçlarını kestirip, sakallarını uzattığı öğrenilen Fırat Tanış, dizide ki rolü ile ilgili şöyle konuştu:

“Sıradan bir kötü değil, Adem. Alışılmışın dışında farklı yönleri var. Kendini haklı görüyor ve sebeplerine inanıp onlardan güç alıyor. Harika bir ekip, özenle seçilmiş bir kadro ile inanılmaz keyifle çalışıyoruz. Umarım hak ettiği karşılığı bulur.”

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncuoğlu ve Fatih Koyunoğlu gibi isimler de yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı