Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İstanbullu Gelin ve Söz Dizisi kızlarının Tekne Keyfi

Dizi Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 03:54:32

Son Güncelleme: 02/07/2018 03:55:04

İstanbullu Gelin ve Söz Dizisi kızlarının Tekne Keyfi

Dizilerin tatile girmesinin ardından İstanbullu Gelin ve Söz dizisi kızları teknede buluştu. Yoğun geçen çalışma temposu sonrası Söz dizisinin güzeli Burcu Binici, İstanbullu Gelin dizisinin Burcu’su Ebru Şahin ile Merve Sevi ve Eda Özerkan çifti teknede buluştu. Ünlü isimlerin bikinili halleri görülmeye değerdi.

Yoğun geçen çalışma sonrası dizilerin güzel kızları soluğu denizde aldı. Bu sezon cuma akşamlarına damga vuran İstanbullu Gelin dizisi Burcu’su Ebru Şahin, Söz dizisinin güzel komseri Burcu Binici ve Söz dizinini kötü karakteri Timur Acar ve eşi Eda Özerkan çifti teknede buluştular.

Timur Acar ve Eda Özerkan’ın misafirleri!

Kiraladıkları tekneyle Bozburun sahiline demir atan çift yan teknede bulunan misafirleri görünce teknesine davet etti. Diğer teknede Merve Sevi, Burcu Binici ve Ebru Şahin yakın arkadaşları Eda Özerkan’ın yanında soluğu aldılar.

Ebru Şahin düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topladı!

İstanbullu Gelin dizinini Burcu’su güzel oyuncu Ebru Şahin ilk kez bikinili görüntülendi. Güzel oyuncu düzgün fiziği ve fit görüntüsüyle en büyülen isimlerin arasındaydı.

Burcu Binici önce Bikinili ardından üstsüz güneşlendi!

Söz dizisinde Narkotik Başkomiseri Ceren karakterini canlandıran Burcu Binici, hem fiziğiyle hem güzelliğiyle büyüledi. Güzel oyuncu hemen ardından bikinisiz güneşlendi.

Merve Sevi Yıllar Sonra Görüntülendi!

Yıllardır dizilerde göremediğimiz Merve Sevi uzun zaman sonra ilk kez görüntülendi. Bütün kızların toplandığı günde şarkılar eşliğinde güzel bir gün geçirildi.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı