Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İstanbullu gelin dizisinin çekimlerine başlandı

Dizi Haberleri

7 Ocak 2017 Cumartesi 17:55:01

İstanbullu gelin dizisinin çekimlerine başlandı

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı, Bursa’nın güçlü ailelerinden birinin etrafında yaşanan ve büyük bir aşk hikayesini konu alan Star Tv’nin İstanbullu Gelin dizisinin çekimleri başladı.

istanbullu gelin dizisinin çekimlerine başlandı

Star Tv ekranlarında yakında başlayacak olan, geçtiğimiz haftalarda “İstanbullu Gelin” arayışının tamamlanıp, Aslı Enver’in bu rolde oynayacak olmasının belirlenmesinin ardından dizinin set çalışmaları başladı.

Sahnelerden birinin bir kafede gerçekleştirildiği çekimlerde, birbiri ile uyumlu ve gayet neşeli görünen iki oyuncu sempatik tavırları ile de dikkat çekti.

Yakın zamanda çekimleri biten Öteki Taraf adlı sinema filminde de birlikte rol alan ikili, çekimlere ara verdiklerinde de gazetecilere poz verip, fotoğraf da çektirmekten geri kalmadı.

Gerçek bir hayat hikayesinden kurgulanan dizinin, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan yaparken, senaryosu ise Ali Aydın tarafından kaleme alınıyor. Yapımını 03 Medya’nın yaptığı, çekimleri devam eden dizi yakında Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Özcan Deniz’in son dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün’de de benzer şekilde zengin bir ailenin çocuğunu oynamış ve Hatice Şendil ile aralarında ki aşk konu alınmıştı.

İstanbullu Gelin dizisinde de dillere destan bir aşk konu alınırken yine Bursa’nın zengin eşraflarından oldukça köklü ve güçlü bir ailenin etrafında dönen bir hikaye izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı