Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İstanbullu Gelin 3. Sezon Analizi! İstanbullu Gelin 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Haberleri

23 Temmuz 2018 Pazartesi 20:28:50

İstanbullu Gelin 3. Sezon Analizi! İstanbullu Gelin 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Star TV ekranlarında geçtiğimiz sezon en sevilen diziler arasında yer alan İstanbullu Gelin’in 2. sezonunun da yine aynı kanalda devam edeceği ve yayınlanacağı açıklanmıştı. Dizi tutkunlarını sevindiren haberin ardından İstanbullu Gelin 2. sezon hakkında ipuçları da gelmeye başladı. Aslı Enver ve Özcan Deniz’in başrollerinde yer aldığı İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Yeni sezonda neler olacak?

Star TV ekranlarında geçtiğimiz sezon her Cuma ekranlara kilitleyen İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonda da yayınlanacağı haberi dizinin hayranlarını sevince boğmuştu. Başrollerini Aslı Enver ile Özcan Deniz’in paylaştığı İstanbullu Gelin Dizisinin 3. sezonuna dair bilgiler de gelmeye başladı. İstanbullu Gelin dizisinin 2. sezon final bölümünde Boranlar ailesinin tüm malvarlıklarının ellerinden kayıp gitmesi ve ekonomik bir buhrana uğramaları seyirciyi üzerken Adem’in Boranlar’ın evini alması daha da büyük heyecan yaşanmasına neden olmuştu.

Boranlar ailesi her şeye rağmen birbirlerine tutkulu bir şekilde bağlanarak yeni hayatlarına alışma sürecine girdiler. Adem’in Fikret’e oyununu öğrenen sevgilisi Dilara şok bir kararla Adem’i terk etmişti! Ailenin bir ve beraber olduğunda neleri başarabileceğini gösteren İstanbullu Gelin dizisinin 3. sezonu da büyük heyecana sahne olacak!

İSTANBULLU GELİN 3. SEZONDA NELER OLACAK?

Tamamlanan 2 sezonun ardından yayın hayatına son vermesi beklenirken 3. sezonuyla ekran karşısına geçecek İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonunda işler daha da kızışacak! Boranlar, eski güçlerine kavuşabilecek mi? Adem’in planları alt üst edilebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz… İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonunun Ağustos-Eylül aylarında Star TV ekranlarında başlaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı