Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İsmail Küçükkaya ve Şevket Çoruh’tan İrfan Değirmenci’ye destek

Magazin

12 Şubat 2017 Pazar 13:13:39

Son Güncelleme: 12/02/2017 13:14:45

İsmail Küçükkaya ve Şevket Çoruh’tan İrfan Değirmenci’ye destek

Referandum ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı ‘referanduma neden hayır diyeceğim’ açıklaması sonrasında iş akdi sonlandırılan İrfan Değirmenci’ye destek yağıyor.

İsmail Küçükkaya ve Şevket Çoruh'tan İsmail Değirmenci'ye destek

İrfan Değirmenci’nin referandum açıklaması nedeni ile işinden olmasının yankıları sürüyor. İşinden olması sonrası sosyal medyadan pek çok destek gelirken, ünlü isimlerde desteğini gösteriyor.

Fox ekranlarında program sunuculuğu yapan eski rakibi İsmail Küçükkaya ve Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin başrol oyuncusu Şevket Çoruh’ta, Değirmenci’ye destek verenler arasına katıldı.

İsmail Küçükkaya, Değirmenci’nin işinden olması ile ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı paylaştı:

“İrfan Değirmenci işini titiz yapan, çalışkan, duyarlı bir televizyon habercisi. Rakibim olması benim ayrıcalığımdı. Dilerim ekranlarda olsun Benim; -televizyonda, varsa bir başarım- bunda İrfan Değirmenci gibi başarılı bir rakibimin olmasının katkısı büyüktür. Üzüntülüyüm. Bir gazetecinin görüşünü/tavrını açıkladı diye işinden olması demokratik bir ülkede kabul edilemez. Bu, basın özgürlüğü açısından ayıptır.”

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh’ta sosyal medya hesabından destek mahiyetiyle bir mesaj paylaştı. Çoruh sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunu yazdı:

“”Ben de hayır diyorum beni de kovun” ifadelerini kullandı.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı