Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İsmail Filiz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde!

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 16:24:23

İsmail Filiz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde!

ATV ekranlarının reyting rekortmeni, sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni sezonda katılan ilk isim İsmail Filiz oldu! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi güçlü oyuncu kadrosunu İsmail Filiz ile takviye etti! İsmail Filiz’i 11 Eylül’de başlayacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile birlikte izleme fırsatı bulacağız. Peki İsmail Filiz kimdir? EDHO’da hangi rolü oynayacak? Sizler için araştırdık…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon öncesi yakışıklı isimle anlaşmaya vardı! Yakışıklı oyuncu İsmail Filiz, yeni sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu! Yeni oyuncusuyla daha güçlü bir oyuncu kadrosuna ulaşan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda da ekranların tozunu attırması bekleniyor!

İsmail Filiz’i Ezel dizisinden hatırlıyoruz! Ezel’in yüz nakli olmamış, hapishanedeki halini canlandıran yakışıklı oyuncu gelecek sezonu 11 Eylül’de başlayacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almaya başlayacak. İsmail Filiz’in Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rolüyle ilgili şuan için kesin bilgi sahibi değiliz ancak karakterine uygun, sert ve baskın bir rolde görmeyi umuyoruz.

İSMAİL FİLİZ KİMDİR? EDHO’NUN YENİ OYUNCUSU İSMAİL FİLİZ HAYATI, BİYOGRAFİSİ

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer aldığı Ezel dizisinde yüz nakli ameliyatı olmadanki Ömer’ini canlandıran İsmail Filiz, 1980 yılında Çankırı’da dünyaya geldi. Üniversiteyi Ankara Başkent Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Kenan İmirzalıoğlu ile benzerliği sebebiyle Ezel dizisinden teklif alan İsmail Filiz, Ezel’in ardından beyazperde de Anadolu Kartalları filminde Üsteğmen Tunç Sözeri karakterini de canlandırdı. 2014 Yılında Paşa Gönlüm dizisinde rol aldı. Ayrıca aynı al Ezra adlı dizide başrol oyunculuğu da yaptı. 2015’te Atv’nin Milat dizisinde de izlediğimiz İsmail Filiz’i şimdi de Eşkiya’da izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı