Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Işın Karaca: Artık sadece merhaba, merhaba!

Magazin

28 Ağustos 2017 Pazartesi 12:31:27

Işın Karaca: Artık sadece merhaba, merhaba!

Bir süredir aralarında soğuk rüzgarların estiği bilinen iki sevilen şarkıcı Demet Akalın ve Işın Karaca’nın dostlukları bitti. Işın Karaca, eski dostu Demet Akalın ile dostluğunu bitirdiğini açıkladı.

Işın Karaca: Artık sadece merhaba, merhaba!

Ünlü şarkıcı kızı Mia ve eşi Tuğrul Odabaş ile tatil yaptığı Bodrum Nikki Beach’de objektiflere takıldı. Işın Karaca muhabirlerin Demet Akalın ile aralarında ki son durumu sorunca, verdiğim değeri göremedim dedi.

Hatırlanacağı üzere Demet Akalın’ın haciz sorunu ile sıkıntılı olduğu dönemde, Işın Karaca sosyal medya hesabından “Mutsuz olabilirsin. Ama bana bulaştırmazsan olmaz mı” yazmıştı.

Akalın’ın ise bu mesaja tepkisi gecikmemiş, “Ben düşmanıma yaşatmasın derim, birileri oh çeker!” yanıtını vermiş ve iki ismin arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlamıştı.

Işın Karaca bu durumun hatırlatılması üzerine, “Akmerkez’de gezerken gazeteciler fotoğrafımı çekti. O sırada bir kadın bana laf attı, ben de ona karşılık yazdım. Demet alıngan günündeymiş, yanlış anlamış” dedi. Karaca, “Ona verdiğim değerin karşılığını alamayınca dostluğu kesmeye karar verdim, bundan sonra merhaba merhaba” diyerek, dostluklarının bittiğini açıkladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı