Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İsimsizler’e 3 yeni isim daha katıldı

Dizi Haberleri

17 Ağustos 2017 Perşembe 22:06:22

İsimsizler’e 3 yeni isim daha katıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve gerçek hayattan esinlenerek kurgulanan İsimsizler dizisi yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

İsimsizler'e 3 yeni isim daha katıldı

Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Taner Ertürkler, Volkan Keskin, Çağkan Çulha ve Musab Ekici’nin rol aldığı dizi, geçtiğimiz günlerde Hande Soral ve Mert Öcal’ı kadrosuna dahil etmişti.

Yeni sezon hazırlıklarına önümüzde ki günlerde başlayacak olan İsimsizler ekibi, oyuncu kadrosuna 3 yeni takviye daha yaparak, kadroyu daha da güçlendirdiler.

Dizinin yeni sezonunda kadroda yer alacak olan diğer 3 isim, Berkan Şal ile Kürşat Alnıaçık ve Atsız Karaduman oldu.

İSİMSİZLER KADROSU

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı