Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İsimsizler, Savaşçı’nın 40 kişilik ekibini transfer etti

Dizi Haberleri

20 Ağustos 2017 Pazar 16:49:48

İsimsizler, Savaşçı’nın 40 kişilik ekibini transfer etti

Fox Tv’de Pazar günleri ekrana gelen Savaşçı ve Kanal D’de Pazartesi günleri yayınlanan İsimsizler de önemli gelişmeler yaşanıyor!

İsimsizler, Savaşçı'nın 40 kişilik ekibini transfer etti

Savaşçı’nın yönetmeni Volkan Kocatürk, geçen sezon yapımcılarla yaşadığı sorun sonrası diziden ayrılırken, olayı mahkeme sürecine taşıdı.

Asker konulu dizi olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimsizler, Volkan Kocatürk’de dahil olmak üzere, 40 kişilik ekibi kadroya dahil etti.

Yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği İsimsizler, yeni sezona bomba gibi girmek için kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor.

Savaşçı’nın geçtiğimiz sezonunda rol alan Mert Öcal’ı da oyuncu kadrosuna katan İsimsizler, Kaymakam Fatih ile duygusal anlamda yakınlaşacak bir karakteri canlandıracak olan Hande Soral’ı da dizi kadrosuna katmıştı.

Oyuncu kadrosuna giren isimler tabi bunlarla da sınırlı kalmadı. Kurtlar Vadisi’nin deve Tuncay’ı Osman Wöber, Kürşat Alnıaçık, Berkan Şal ve Atsız Karaduman gibi isimlerde yeni sezonda İsimsizler’in kadrosunda yer alacak.

Öte yandan ünlü yönetmen Kocatürk, İsimsizler’e ekip olarak geçiş ile ilgili, “Bu bir örgütlenme değil, kendiliğinden gelişen bir durum. Aynı kaderi paylaşmaktan dolayı yaşanan bir yol arkadaşlığı….” açıklamasında bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı