Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı Teröristler Pusuda

Dizi Haberleri

27 Mart 2017 Pazartesi 22:02:42

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:41:06

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı Teröristler Pusuda

İlk bölümü ile ekranlara gelen İsimsizler, izleyiciden tam not aldı. Genç bir diplomat olan Fatih Keskin, Virankaya Kaymakam’ının hain bir terör saldırısında şehit edilmesi üzerine, yeni görev yerine gitmek için beklerken, bu kararından vazgeçer ve Virankaya’nın yolunu tutar.

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı İlçeye Terör Saldırısı

Burada özel bir tim kuran Keskin, bu tim ile birlikte terör ile mücadele etmeye başlar ve Kaymakam suikikastının perde arkasını aralamaya çalışır.

7 kişiden oluşan bir tim oluşturan Fatih Keskin, bu yolda sadece bölgedeki terör ile değil, onların arkasında ki uluslararası güçler yanı sıra Devlet’in içine yuvalanmış hainlerle de mücadele edecektir.

Öte yandan, baş koyduğu bu yolda Doktor Elif ve onun peşinde dolanan, bölgede ki olayların mimarı da olan ‘Otto’ ile de karşılaşır.

Araştırmaları sonucunda, suikast ile ilgili ilk ipuçlarını edinen Fatih Keskin, beklenmedik bir saldırı planlanmaktadır.

Terör örgütü, Devlet’in içinde yuvalanmış paralel güçler ve yabancı istihbaratların da desteği ile ilçe’yi ele geçirmek adına hain bir saldırı planlıyordur.

Yeni dizi İsimsizler, yeni bölümü olan 2.bölümü ile 3 Nisan Pazartesi günü, Kanal D ekranlarında olacak.

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı