Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Irmak Ünal, ‘aldatma’ haberleri için basın açıklaması yaptı

Magazin

7 Nisan 2017 Cuma 18:58:33

Irmak Ünal, ‘aldatma’ haberleri için basın açıklaması yaptı

Babası Cihan Ünal gibi oyuncu olan, ancak uzun süredir ekranlarda olmayan Irmak Ünal, ‘gizli aşk’ yaşıyor iddialarının gazetelerde yer alması sonrasında, basın açıklaması yaptı.

Irmak Ünal, 'aldatma' haberleri için basın açıklaması yaptı

Genç şarkıcı Genco Ecer ile gizli aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşerken, 6 yıllık evliliği olan ve 2 çocuk annesi Irmak Ünal, bu sabah çıkan iddiaları yalanlayan bir basın açıklaması yaptı.

Çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı ve aile kurumunu zedelemeye yönelik olduğunu ifade eden Ünal, avukatının da hukuki zeminde gerekeni yapacağını belirtti.

İşte Irmak Ünal’ın çıkan haberler ile ilgili yaptığı o basın açıklaması:

“Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarım;

Bugün internet sitesi ve gazeteler de gerçeği yansıtmayan kurmaca haberlerle karşılaştım. Haberler gerçeği yansıtmadığı gibi aile kurumumuzu sarsmaya yöneliktir.

Bugüne kadar yapılan gerçeği yansıtmayan birçok haber ile karşılaştım ve sustum. Bana atılan çamurun aileme bulaşmasına izin vermeyeceğim.

Herşeyden önce ben bir anneyim, iki çocuğum ve mutlu bir evliliğim var. Yakın bir arkadaşım ile kahve içmek, yemek yemek kısacası dertleşmenin bedeli bu kadar ağır olamaz.

İmajımı zedelemenize müsaade etmiyorum.

Asli değeri olmayan haberleri yapan kişi ve kurumlarla alakalı Avukatım Bilal Küçükşengün gerekli hukuki süreci başlatmıştır.

Sevgi ve Saygılarımla”

Irmak Ünal Karabacak

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı