Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İrem Derici’nin iş aşkı! Kırık parmakla konser verdi

Magazin

5 Eylül 2017 Salı 14:14:42

İrem Derici’nin iş aşkı! Kırık parmakla konser verdi

Verdiği kilolar kadar, doğallığı, ve paylaşımları ile her daim dikkat çeken İrem Derici, bayram’da oldukça yoğun bir tempoda konserler verdi. Kıbrıs’ta parmağını kapıya sıkıştıran Derici’nin parmağı kırıldı.

İrem Derici'nin iş aşkı! Kırık parmakla konser verdi

Ünlü şarkıcı bayram’da Kıbrıs’da müzik severler ile bir araya geldi. Kurban Bayramı dolayısı ile Kıbrıs’ta konser veren Derici, burada ufak bir kaza yaşadı. Parmağı kırılan Derici, kırık parmağı ile konser verdi.

Çektiği acıya rağmen konserini iptal etmeyen Derici, hayranlarının karşısına çıkıp, acı içinde de olsa konserini verdi. Burada ki konseri tamamlandıktan sonra İstanbul’a dönen Derici, elinin filmini çektirirken, parmağının kırıldığı ortaya çıktı.

Sosyal medya hesabından elinin fotoğrafını paylaşan Derici, kırık olsa acıdan duramazsın diyenlere inat, o acı ile sahnede şarkılarını seslendirdi ve büyük takdir topladı.

İşte Derici’nin o paylaşımı: “Kırık olsa duramazsın dediler, İrem Derici’yi hafife aldılar. KIRIKMIŞ ve gayet de durmuşum. Siz benim acı eşiğimle tanışmadınız daha, Everestlerde! Sahnelerimi de yaptım ağlaya ağlaya, ağrıdan bir gram da uyumadım ama değdi, bir kere daha gurur duydum kendimle ve işime olan aşkımla! Bu röntgen de kem gözlü fitnatlara anı olsun, öptüm canım.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı