Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İrem Derici’den, Hülya Avşar’a samimi itiraflar

Televizyon

8 Nisan 2017 Cumartesi 11:05:40

Son Güncelleme: 08/04/2017 11:05:48

İrem Derici’den, Hülya Avşar’a samimi itiraflar

Geçtiğimiz akşam Star Tv ekranlarında yayınlanan ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ programına katılan İrem Derici, samimi açıklamalarda bulunurken, kahkaha dolu bir sohbet ortaya çıktı.

İrem Derici'den, Hülya Avşar'a samimi itiraflar

Bir ara sevgilisinin ailesi tarafından istenmeyen gelin ilan edildiği ile ilgili iddialar ortaya atılırken, son zamanlarda ailesi ile buzların eridiği sevgilisi Lider Şahin ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sevgilisinden şarkı istediğini söyleyen İrem Derici, Lider Şahin’in kendisine şarkı vermediği açıklamasında bulununca şaşkınlık yarattı.

Samimi açıklamalarda bulunan Derici, kariyerinin nasıl başladığı, bugünlere nasıl geldiği ile ilgili de konuştu. Başarılı şarkıcı, Tv 8’de yayınlanan Rising Star Türkiye yarışması ile adını duyurmuştu.

O dönem kendisine dönmeyen Mustafa Sandal ile, daha sonra o programda birlikte jürilik yapmasının, “tarif edilemeyecek bir duygu” olduğunu açıkladı.

Belgrad’da ki bir anısını da paylaşan Derici, “Belgrad’a gittiğini, orada sahnede bir müzisyen grup olduğunu ve çıkıp o gruba şarkı söylemek için doğum günü olduğu yalanını söylediğini açıklayan Derici, aslında doğum gününe 2 hafta kaldığını ama şarkı söylemek için bu yalanı uydurduğunu” itiraf etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı