Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İrem Derici’den duygulandıran paylaşım

Magazin

21 Mart 2017 Salı 15:06:31

İrem Derici’den duygulandıran paylaşım

Dün arasının açık olduğu, sevgilisi Lider Şahin’in ailesi ile birlikte yeni yaşını kutlayan İrem Derici’nin, sevgilisinin ailesi ile sorunları çözdüğü, ailenin Derici’yi kabullendiği görülmüştü.

İrem Derici'den duygulandıran paylaşım

Yine de pastanın üstünde ki horoz, daha önce Lider Şahin’in annesinin sosyal medyada paylaştığı ‘horozlu’ gönderme nedeni ile manidar algılansa da doğum günü kutlamasında herkes mutlu mesut göründü.

30 yaşına basan güzel şarkıcı İrem Derici, doğum günü sonrasında sosyal medyadan usanmadan yazdığı anlaşılan uzunca bir mesaj yayınladı. Derici’nin bu mesajı ise takipçilerini duygulandırdı.

İşte Derici’nin sosyal medyadan paylaştığı o doğum günü mesajı:

“Sen bakma bana hiç, maganda tandanslıyımdır ama içliyimdir. Kimseye ihtiyacım yok gibi durmaya çalışırım ama muhtacımdır. Severim. Çok severim, anlayışlıyımdır. Olduğu gibi kabullenmeyi bilirim. Anlatmaktan çok dinlemeyi severim. Çözüm ortağı olmayı tercih ederim. El uzatmayı seçerim. Herkesin hikayesi farklıdır ya… Önyargıdan nefret ederim! Bilemezsin kim içinde hangi fırtınalardan kaçmaya çalışıyor, hangi gülen yüz aslında içten içe kan ağlıyor. Ben bugün 30 oldum. 30 senedir ne güzellikler yaşadım. Ne hayal kırıklıkları, ne başarısızlıklar, ne kıymetli alkışlar, kimbilir belki de hakettiğimden fazla bir başarı. Vazgeçmediğim tek şey “sevgi” oldu, lanet çıksın… Hep sevdim, hep! Annemle babam bana bunu öğretti çünkü. 30 yıldır bana iz bırakan, hikayeler emanet eden, yüzümü güldüren herkese selam olsun. İyi ki el verdiniz bana, iyi ki kattınız canınıza bu nemrut suratlıyı. Bugün itibariyle 30 yaşında, yine tek bildiği ve tek istediği “Sevgi” olan bir kadınım ben. Öyle kalmam dileğiyle… Ne olursa olsun içimdeki haylaz eşek sıpasını kaybetmemem umuduyla, e iyi ki doğdum o zaman.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı