Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İrem Derici, o haber nedeni ile küplere bindi

Magazin

13 Şubat 2017 Pazartesi 11:01:13

İrem Derici, o haber nedeni ile küplere bindi

Son günlerde çok fazla kilo verip, bir deri bir kemik kalması ve silikon taktırması nedeni ile sık sık magazin gündemine gelen İrem Derici, hakkında yapılan bir haber nedeni ile küplere bindi.

İrem Derici, o haber nedeni ile küplere bindi

Konseri iptal etmesine ilişkin olarak Derici’nin, kanser hastaları yararına vereceği konseri, “Burası ahır gibi. Ben burada konser vermem” diyerek konser vereceği yeri terk ettiği yazılmıştı.

Bu iddialar ile ilgili İrem Derici’nin menejerinden jet hızı ile bir açıklama geldi. Yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi:

“Bugün çıkan İrem Derici konser iptal haberi gerçekleri yansıtmamaktadır. Bahse konu konserin kanserli çocuklarla ilgili hiç bir alakası yoktur. Konser Almanya ‘da bir futbol takımının balosudur ve Organizatör’ün sözleşme şartlarının hiçbirini (sahne-ses-ışık vb.) yerine getirmemesinden dolayı üzülerek iptal edilmiştir. Ayrıca sözleşmeye göre alınan ücretin de kimsenin mağdur olmaması adına kendilerine iade edeceğimiz aynı gün bildirilmiştir.

Bilginize sunarız…”

Ancak, bu haber nedeni ile çok sinirlenen ve ateş püsküren İrem Derici, daha sonra kendisi de bir cevap paylaştı. İnstagram’dan yayınlandığı mesajında “Hakkımda çıkan YALANIN DANİSKASI haberlerle alakalı! Oğlum çok yanlış kayaya çarptınız!” dedi ve aşağıda ki notu paylaştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı