Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İpek Açar ve Beste Açar: Miras kavgası günlerini geride bıraktık

Magazin

17 Aralık 2017 Pazar 15:46:21

Son Güncelleme: 17/12/2017 13:58:55

İpek Açar ve Beste Açar: Miras kavgası günlerini geride bıraktık

İpek Açar ve Beste Açar

Son dönemin fazla konuşulmayan isimlerinden olan İpek Açar ve Beste Açar, geçtğimiz 3 yıl öncesinden kısa bir zamana kadar Kayahan’ın mirası üzerinden kavgalar etmiş, sosyal medyanın gündemini de bu yönde etkilemişti. Miras kavgaları ile gündemden düşmeyen ikili, dün akşam ise sarmaş dolaş konser çıkışı görüntülendi. Bir otelde konser veren ve kendisine eşlik eden İpek Açar’a şarkılarını seslendirdiği sırada sevgilisi keman ile birlikte eşlik etti.

Uzun saatler süren konserin hemen ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beste Açar, İpek Açar’ın farklı bir kişi ile aşk yaşaması konusunda yorum yapmasının kendisinin haddini aşan bir durum olduğunu, İpek Açar’ın her ne olursa olsun mutlu olmasını istediğini açıkladı.

”Babam Ortak Noktamızdı”

Beste Açar, İpek Açar ile ilgili olarak ortak noktalarının babası Kayahan olduğunu ifade etti. Miras kavgası konusunda da artık herhangi bir sorun kalmadığına dair net ve kuvvetli sinyaller veren Açar, özellikle o zorlu ve kötü günlerin geride bırakıldığını belirtti. Miras kavgası dolayısı ile Açar ailesine çok fazla tepki söz konusu olmuş, ailenin varlık açısından tartışmalarının kötüye doğru gittiği şeklinde yorumlanmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı