Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İntizar’a Bir Şokta Yapım Şirketinden! İntizar Kovuldu!

Magazin

14 Temmuz 2018 Cumartesi 14:39:36

İntizar’a Bir Şokta Yapım Şirketinden! İntizar Kovuldu!

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile eşcinsel videosu basına sızan İntizar’a bir şokta müzik yapım şirketinden geldi! İntizar’ın çalıştığı yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı yaptığı açıklamada İntizar’ın kovulduğunu açıkladı! İntizar ile Sinem Gedik’in ilişkisinin açığa çıkmasının ardından Mustafa Ceceli, İntizar ve Sinem Gedik cephesinden peş peşe açıklamalar da gelmişti! Yılın skandalı olarak ortaya çıkan olayla Mustafa Ceceli’nin eski eşinden neden ayrıldığı da ortaya çıkmıştı! Şarkıcı İntizar, olayların ardından bir şokta mesleğinde yaşadı!

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile sevişme anları yayınlanan şarkıcı İntizar’a bir şokta birlikte çalıştığı yapım şirketinden geldi! Poll Production ile çalışan şarkıcı İntizar’a kötü haber geldi. Poll Production’un sahibi Polat Yağcı, yayınladığı açıklamayla İntizar ile yapım şirketinin bir bağının kalmadığını resmen açıkladı. İntizar bakalım bu konuda ne tepki verecek…

İntizar, yaptığı instagram paylaşımıyla Ben tozsam bu senin kir olmadığın anlamına gelmez demişti. Sinem Gedik’le eşcinsel sevişme anları yayınlanan ve yılın skandalı olayı patlak veren şarkıcı İntizar’dan Poll Production ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. İki taraf arasındaki anlaşma Poll Production tarafından tek taraflı fesh edildi.

ŞARKICI İNTİZAR’A ŞOK! POLL PRODUCTİON FESH ETTİ!

Poll Production’un İntizar’la olan anlaşmayı fesh etmesinin ardından gözler İntizar’a çevrildi ancak İntizar henüz işiyle ilgili bir açıklama yapmadı. Öte yandan Mustafa Ceceli’nin eşi Sinem Gedik’ten de bir İntizar açıklaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı