Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İntizar ve Sinem Gedik 2. Yeni Video görüntüleri tüm gerçekler komplo mu?

Magazin

15 Temmuz 2018 Pazar 19:17:08

Son Güncelleme: 15/07/2018 19:18:02

İntizar ve Sinem Gedik 2. Yeni Video görüntüleri tüm gerçekler komplo mu?

İntizar ve Sinem Gedik yeni videosu mu var? Sosyal medyada İntizar ve Sinem Gedik 2. Videosunu izledim yorumları sıkça yapılıyor. Peki Sinem Gedik ve İntizar’ın yeni videosu var mı? Olayın tüm detayları. Sinem Gedik’e komplo mu kuruldu. Tüm gerçekleri sizler içni derledik.

İntizar ve Sinem Gedik 2. videosu yayınlandı mı? Sosyal medyada 2. videoyu izledim, yeni videoyu izledim yorumları sonrası ikinci video her yerde aranıyor. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ve İntizar’ın beraber oldukları yönünde sosyal medyayı sallayan yeni video ve detayları belli oldu. İşte tüm İntizar ve Sinem Gedik ilişkisi ve videosu hakkında komplo teorileri.

Sosyal medyada iddia’ya göre; İntizar ve Sinem Gedik 2. Videosu var. O da basına servis edilmiş. Ancak yüklenen yer Twitter olduğu ve çıplak oldukları için Twitter’da hemen kaldırıyor. İzleyebilenler Twitter üzerinden sabah izledi. İlk videoda pek birşey olmadığını söyleyenler, ikinci videoyu izleyince oldukça tepki gösteriyor. Bizde İntizar ve Sinem Gedik’in 2. videosunu bulamadık.

 Sinem Gedik’e İntizar ve Mustafa Ceceli Komplo mu kurdu? İddialar!

Sosyal medyada yazılan iddialara göre, Ceceli boşanmak istediği eşine şiddet, küfüt ve hakaret dahil baskı yapıyordu. Göstere göstere aldatmasına rağmen Sinem sessizliğini koruyordu. Hatta Selin İmer’e aldığı tüm hediyeleri de gözün sokuyordu.

Bu kadar olaydan sonra Sinem Gedik, psikolojisi altüst olmuş, intiharın eşiğine gelmiş ve antidepresan kullanmaya başlamış. O dönem en büyük destek yakın arkadaşları İntizar’dan geliyordu. İntizar ve Mustafa Ceceli aynı cemaatdeydi. Bu video beraber planladıkları bir komplo olabilir iddiası sosyal medyayı salladı. Ancak İntizar tarikat istediği için böyle birşeyi onaylar mı soru işareti şimdilik o.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı