Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İntizar Sinem Gedik Yeni görüntüler videosu ortaya Çıktı!

Magazin

15 Temmuz 2018 Pazar 11:27:18

Son Güncelleme: 15/07/2018 16:09:20

İntizar Sinem Gedik Yeni görüntüler videosu ortaya Çıktı!

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın eşcinsel ilişkisinin olduğu dün ( 14 Temmuz ) ortaya çıkmıştı! Basına sızdırılan bir videoda İntizar ile Sinem Gedik’in yatak odası gizli kamera görüntüleri açığa çıkmıştı. Şok etkisi yaratan skandalla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor! Şimdi de yeni bir İntizar Sinem Gedik videosu yayınlandı! Yine yatak odası görüntüleri şeklinde olan video İntizar Sinem Gedik ilişkisini gözler önüne serdi! 

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile İntizar arasında aşk yaşandığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü! İntizar ile Sinem Gedik’in basına sızan görüntülerine bir yenisi daha eklendi! Eşcinsel ilişkiye giren ikilinin yer aldığı görüntüler sosyal medyada dün gün boyu gündem olmuştu! Skandalın patlak vermesinin ardından Sinem Gedik’in avukatından ve şarkıcı İntizar’dan açıklama gelirken Mustafa Ceceli’den henüz bir açıklama gelmedi!

Skandalın patlak vermesinin ardından ünlüler cemiyeti de karıştı. Hande Yener, Murat Dalkılıç gibi ünlülerin yanı sıra gazetecilerden de art arda skandalla ilgili açıklamalar yayınlandı. Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan, söz konusu skandalın patlak vermesinin ardından 15 Temmuz 2018 günlük köşe yazısında Mustafa Ceceli’ye sert sözlerle yüklendi. O yazıya ulaşmak için TIKLAYINIZ.

TWİTTER’DA YENİ VİDEO DOLAŞIYOR!

İntizar-Sinem Gedik ilişkisiyle ilgili Twitter’da yeni bir video daha dolaşıma sokuldu! Twitter’da dolaşan yeni video yine İntizar ile Sinem Gedik’in uygunsuz görüntülerini içeriyor. Bu görüntüyü de yayın politikamız gereği yayınlayamıyoruz. Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in çocuklarının velayeti için halen mahkeme süreci sürüyor.

Yeni görüntüleri Twitter’da uygun olmadığı gerekçeyle kaldırdı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı