Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İntizar Sinem Gedik Skandalının videosu Yayınlandı!

Magazin

14 Temmuz 2018 Cumartesi 11:35:28

Son Güncelleme: 14/07/2018 11:42:22

İntizar Sinem Gedik Skandalının videosu Yayınlandı!

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkısı İntizar’ın eşcinsel ilişkisi olduğu ortaya çıktı! Mustafa Ceceli’nin eski eşinden bu ilişki nedeniyle ayrıldığı, Selin İmer’le yeni bir aşka yelken açtığı da ortaya çıkmıştı! Ayrıca Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’le şarkıcı İntizar’ın ilişkisini video kaydına aldığı ve bu kaydı mahkemede delil olarak kullanacağı iddia edilmişti. İntizar ile Sinem Gedik ilişkisinin videosu ortaya çıktı! Sizler için hazırladık…

Yılın skandalı patlak verdi! Şarkıcı Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’ten neden ayrıldığı ve Selin İmer’le evlilik yoluna girdiği ortaya çıktı! Öyle bir skandal ki duyunca çok şaşıracaksınız… Şarkıcı İntizar ile Mustafa Ceceli’nin eski eşki Sinem Gedik’in eşcinsel ilişkisi olduğu ortaya çıktı! Mustafa Ceceli’nin de bu ilişkiyi öğrendiği ve eski eşi Sinem Gedik’ten bu sebepten ötürü ayrıldığı ortaya çıktı! Ortaya çıkan skandal başta sosyal medya olmak üzere tüm Türkiye’de şok etkisi yarattı! Magazin dünyasında şok etkisi yaratan skandalla ilgili yeni gelişmeler de yaşanıyor! Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın videosunu kayda aldığı iddia ediliyordu! İntizar ile Sinem Gedik ilişkisinin görüntüleri ortaya çıktı! Ortaya çıkan görüntülerde ikilinin ilişkisi kameralara yansımış! Büyük skandal bugün patlak verdi. Dün geceden bu yana sosyal medyada Sinem Gedik – İntizar eşcinsel ilişkisine ilişkin tweetler, durumlar yağdı! Twitter başta olmak üzere birçok platformda Mustafa Ceceli’nin eski eşi ve şarkıcı İntizar’ın ilişkisi konuşuldu!

SİNEM GEDİK – İNTİZAR SKANDALININ VİDEOSU YAYINLANDI!

Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik’ten ayrılıp yeni aşkı Selin İmer’le hızlı bir ilişkiye başlayınca eleştirilerin hedefi olmuş adeta sosyal medyada linç edilmişti! Yaşananların arka planı yeni yeni ortaya çıktı ve büyük bir skandalın yaşandığı ortaya çıktı. Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in 1 çocuğu da bulunuyordu. Ancak Sinem Gedik ile İntizar’ın eşcinsel birliktelik yaşadığı ortaya çıktı! İntizar ve Sinem Gedik ilişkisinin videoları da yayınlandı ancak biz yayın politikamız gereği bu videoyu yayınlayamıyoruz.

Yılın skandalı Sinem Gedik ile İntizar oldu! Daha önce de magazin dünyasında birçok skandal yaşanmasına karşın Sinem Gedik İntizar skandalı 1 numarayı aldı! Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in devam eden mahkeme sürecinde bu skandalın etkisinin olacağı da gayet açık.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı