Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İnstagram Bana Soru Sor özelliği Nasıl Yapılır? Yeni Güncelleme Geldi

Genel

14 Temmuz 2018 Cumartesi 16:09:50

Son Güncelleme: 14/07/2018 16:11:34

İnstagram Bana Soru Sor özelliği Nasıl Yapılır? Yeni Güncelleme Geldi

İnstagram güncellendi. İnstagram Yeni sürümünde yayınlanan Bana Soru Sor nasıl yapılır? Kullanıcıların cevap verdiği Bana Soru Sor yayınlandıkdan kısa süre sonra popülerliğini artırdı. Hergün gelişen İnstagram son sürümünde yayınlanan Bana Soru Sor oldukça fazla ilgi görüyor.

100 Milyar Dolara yaklaşan piyasa değeriyle her geçen gün yeni popülerlik katan İnstagram, Bana Soru Sor özelliğini aktif etti. Kullanıcıların isimlerini göstermeden sorulan sorulara, verdiğiniz cevaplar İnstagram’da yapılıyor. İnstagram Bana Soru Sor özelliği her hesaba geldi mi?, yoksa sadece belirli hesaplarda mı var soruları sıklıkla geliyor. İnstagram Son Sürümündeki bomba özelliği sizlere derledik!

İnstagram Bana Soru Sor özelliği Nasıl Yapılır?

İnstagram milyonlarca kullanıcısı yakından ilgilenendiren yeni gelişmesiyle popülerliğine popülerlik katmayı hedefliyor. Akşam saatlerinde gelen özelliği tüm İnstagram’ı sallamış durumda. Hikaye bölümünden yapılan ayarlamayla Bana Soru Sor özelliğini aktif edebilirsiniz. Takipçilerinizden gelen soruları yanıtlayarak otomatik olarak hikayede paylaştırabiliyorsunuz.

Adım Adım İnstagram Hikayede “Bana Soru Sor” Özelliği Nasıl Yapılır

1- İnstagram Hesabınızı Açın
2- Hikaye ekleme bölümüne girerek hikayenizi paylaşın
3- En yukarıdaki Sağ taraftan ilk seçeneğe (Gülen surat) tıklayın
4- Gelen çıkartmalarda Sorular’ı tıklayıun
5- İstediğiniz sorunu “Bana Soru Sor” kısmına yazın

İnstagram’a Ask.fm özelliğide gelmiş bulunmakta. Daha önce Snapchat özelliklerini biraraya getiren uygulama şimdide Ask.fm özelliğini getirerek bir rakibinin daha önüne geçmeyi başarıyor.

Sabah saatlerinde İnstagram’a bir güncelleme daha geldi ve soru cevaplarda arka fotoğraf resmini rahat rahat değiştirme imkanı veriyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı