Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İngiltere Prensi Harry ve Meghan Markle için evlilik zamanı

Magazin

15 Aralık 2017 Cuma 23:52:42

İngiltere Prensi Harry ve Meghan Markle için evlilik zamanı

Prens

İngiltere’nin en önemli isimlerinden birisi olan ve İngiltere’nin aktif olarak siyasi hayatı ve yaşamında rol alan Kraliyet Ailesinden İngiltere Prensi Harry ve Meghan Markle’nin ne zaman evlenecek olduklarına dair ilk bilgiler basına sızdırılmaya başlandı bile. Son zamanlarda Kraliyet Ailesi bazı sorunlar yaşandığı ve özellikle bu yaşanan sorunların aile içerisinde birçok probleme neden olduğu bilinirken, son olarak ailenin mutlu bir döneme gireceği belirtiliyor.

İngiltere Prensi Harry ve Meghan Markle, tarafından aile meclisi ile birlikte ortak alınan karara göre evlilik tarihlerinin Windsor Kalesi’ndeki St George Şapeli’nde evlenecek oldukları ifade edilen çiftin, 19 Mayıs 2018 tarihinde resmi olarak birliktelik kuracakları ifade edildi.

Tarih Türkiye İçin Önemli

Çiftin birliktelik kuracak oldukları tarihin Türkiye için özellikle büyük önemi bulunuyor. Türkiye için her yıl 19 Mayıs tarihinde kutlanan ”19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’‘ söz konusu iken, bir yandan da İngiltere’de 19 Mayıs tarihinin herhangi bir özel öneminin bulunmadığı belirtilmiş durumda. Yapılacak olan düğüne üst düzey siyasiler ile birlikte İngiltere’nin en varlıklı ailelerinin katılacak olduğu tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı