Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İncir Reçeli Aşk ve Dram Bir Arada

Film Haberleri

30 Ocak 2018 Salı 14:02:02

İncir Reçeli Aşk ve Dram Bir Arada

İncir Reçeli

Halil Sezai Paracıkoğluve Melike Güner’in baş rollerini paylaştığı film romanti film kategorisinde. Aytaç Ağırlar’ın yönetmenliğindeki filme damgasını vuran aşk hikayesinden incir reçelinin farkındalık yaratması.

Filmin konusu dram olup kısaca Duygu adında, yazarlık yapan bir adamın hayatına aniden giren kızın, aniden geldiği gibi kaybolması ve bunun Metin’de bıraktığı yıkım ve daha sonrasında Duygu’nun ölümcül hastalığı ve ölümü.

Orta yaşlarda televizyon senaryoları yazıp ve hayatını böyle idame ettiren Metin’in Duygu hayatına girene kadar tek hayali yazdığı bir senaryonun filme çevrilmesi ancak her yazdığı senaryo maalesef beğenilmemektedir yapımcılar tarafından yine böyle senaryosunun reddedildiği bir gün devamlı gittiği barda Duygu ile tanışır. Arkadaş olduğu Duygu’nun sarhoş olması geceyi Metin’in evinde geçirmesi ve sonrasında gelen güzel günler. İkisi için de hayat anlam kazanır ve mutlu olurlar ancak Duygu ansızın hayatına girdiği gibi Metin’in hayatından yine ansızın çıkar. Bu gidiş ve gelişler bir kaç kez tekrarlanır ve her gidişte Duygu Metin’e küçük notlar bırakır. Metin Duygu’ya aşık olur ama bu kaçışların sebebini de merak eder.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı