Fox TV ekranında bu sezonun yeni dizilerinden,  Fox Tv ekranlarında yayımlanacak olan  İmkansız adlı dizi ön plana çıkıyor.

Başrollerinde Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın  yer aldığı İmkansız dizisinin hazırlıkları son sürat devam ederken dizinin  hikayesi merak edilmeye başlandı.  Dizinin senaryosu hakkında detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Netflix’te yayınlanacak olan Pera Palas’ta Gece Yarısı adlı dizi ile setlere tekrardan  dönen  başarılı oyuncu Hazal Kaya, televizyon  ekranına da 3 senelik aranın ardından geri dönüş yapacak. Hazal Kaya ile yapılan anlaşma  sonrası dizide erkek başrolün ise Buğra Gülsoy’un olacağı öğrenildi. Hazal Kaya uzun süre sonra İmkansız adlı dizi ile ekranlara tekrardan geri dönüyor.

Hazal Kaya en son Fox TV ekranlarında yayınlanan bizim Hikaye adlı dizi ile televizyon ekranlarında yer almıştı.  Partneri,  Buğra Gülsoy ise en son Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Ile ekranlarda yer almıştı.

İmkansız isimli dizinin detayları, şimdiden izleyenleri heyecanlandırıyor. Hazal Kaya’nın canlandıracağı karakter geçmişte çok sıkıntılar yaşayan ve sonrasında hayatı değişen bir karakter olarak izleyici karşısına çıkacak.

Ölene Kadar dizisinde İbrahim Çelikkol'un partneri Melis Sezen oldu! Ölene Kadar dizisinde İbrahim Çelikkol'un partneri Melis Sezen oldu!

 Oyuncu,  İmkansız adlı dizide Gece adlı karakteri canlandıracak. Medyapım imzalı olan dizinin hikayesine ilişkin birtakım yeni bilgiler edinildi.

 Başarılı oyuncu Buğra Gülsoy, dizide Erdem karakterini canlandıracak. 3 çocuğu olan Erdem, polistir. Eşini kaybetmiş olduğu için çocuklarına tek başına bakan Erdem, rastlantı eseri Gece karakteri ile tanışacak.

Gece ise dizide esrarengiz bir karakteri canlandırmaktadır.  Gece ve Erdem’in tanışma hikayesi de bir hayli ilginç.  Gece’nin  intihara kalkışarak, köprüden atlamasından sonra  ikilinin tanışması hikayesi başlayacak.

İntihara kalkışan Gece karakterine yardım eden Erdem, onu evinde konuk edecek. Ancak Gece hafızasını yitirmiş rolü yapmasına rağmen, her şeyin bilincinde olacak.

Erdem ve 3 çocuğu  için Gece ile beraber yeni bir hayat başlayacak.